Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Aki házasságban...

Őszintén! Aki házasságban vagy tartós kapcsolatban él az megkereste már az exét/ exeit valaha a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy megjelölte- e, hanem csak úgy kíváncsiságból beírtátok e a keresőbe a nevét?

Én úgy ézzem, hogy ez teljesen normális emberi kíváncsiság, de a férjem szerint nem. Egyszer rákérdezett és én bevallottam, mert nem találtam ebben semmi kivetni valót, de azóta megőrít a féltékenykedésével. Pedig mondtam, hogy nem akartam felvenni vele a kapcsolatot, csak poénból meg akartam keresni. Ráadásul nem is találtam meg.


2011. márc. 4. 08:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Megkerestem meg is jelöltem. 38N
2011. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb ismerősként is szerepel:)

az egyiket még páromnak is mutattam,hogy nézze csak meg,megint rám hasonlitó csajt talált magának,párom pedig mosolygott,hogy még1 olyan nincs mint én:)

másik exemmel beszélő viszonbyan is vagyunk,meg az anyukájával is

párom csak az egyéb pasikra féltékeny,mivel tudja az elvem: ami egyszer nem működött,nem fog később se

N

2011. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktam nézni a fényképeiket, s mindig megállapítom, hogy mind öregednek, csak mi fiatalodunk. Ez tetszik is a férjemnek.
2011. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

09:24-es És az ellen lenne kifogásod, ha a párod megkeresné az exeit? Csak azért mert téged nem érdekelnek a tieid ... Csak kérdezem

Amúgy mi már lassan 9 éve vagyunk együtt és 5 éves házasok leszünk. Szóval ezek az exek már lassan 10 évvel ezelőttiek.

2011. márc. 4. 09:20
 15/41 anonim ***** válasza:
55%

En ugy gondolom, hogy nem feltetlen kell a tarsunknak mindent elmondani,

tehat nem tartozik az Ra, hogy mit csinalsz, s mivel toltod a szabad idodet, vagy mi a hobbid pl.

Nagyon sok hazassagban pontosan ez okozza a legtobb problemat, mivel a ffi egy bizonyos ido utan mar ugy viselkedik /-ne/, mintha birtokolna a Nejet, de ezt nem kell megengedni!

Azt tudnod kell, hogy a legtobb kapcsolatban mind a ket felnek van olyan tulajdonsaga, szokasa, amit a masik nem tud, vagy nem akar elfogadni,

tehat ezt kell tisztazni, hogy mi fer bele, s mi az, amit megengedsz a parodnak, vagy megengedheto.

Ez az oszinte szeretet es bizalom! Tehat jelen esetben nem bizik meg a parod Benned, de meddig, es miert nem?

Az exet keresni most, de minek?

Hiszen azzal, hogy vegett ert az a kapcsolat, ott mar egy korszak lezarult!

TEhat teljesen felesleges most "kivancsiskodni", hogy ugyan mi tortent azzal az emberrel,

Aki egyszer Teged elhagyott, vagy pedig Te hagytad el Ot!

A Te parod ezt nem fogadja el, tehat Neked kell eldontened, hogy melyik a fontosabb, a csaladod, v agy pedig ez a fajta "hobbid"!

2011. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ritkám én is szoktam párral levelezni , vagy csak szimplán megnézem valamely közösségi portálon , hogy mi van velük .

Szerintem semmi gond nincs ezzel és a párom szerint se .

24/f

2011. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs benne semmi baj hogyha az ember megnézi az exeit, esetleg akkor lehet "baj" ha különösen komoly volt a kapcsolat és a párod azt hiszi hogy még mindig sajnálod hogy vége volt vele(?)... egyébként én is van, hogy megnézem őket, nem az ismerőseim mert nem vagyok az a típus aki utána még eldumálgat meg levelezget stb az ex-ekkel, inkább felégetem a hidat visszafelé, de a képek azért érdekelnek :-) 6 éves kapcsolatban vagyok, a páromat ez a dolog nem izgatja, igazából annyira sem hogy valaha megkérdezte volna hogy megnézem e őket, és tudomásom szerint ö sem nézi az övéit, de nem érdekelne ha nézné, úgysem tudna újat mondani, mert én is nézem azokat is :-D ... nincs ebben semmi, csak jó látni hogy az ex-ek feneke nagyobb mint az enyém (akkor is ha nem igy van ) :-D ... és az én exeimből meg nem lett semmi...
2011. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%
én volt hogy rájuk kerestem és a férjem is az ex nőire. semmiféle féltékenység nincs bennünk...
2011. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Ez nem hobbi, mert nem rendszeres dolog. Sőt ezek után természetesen eszembe sem jut ilyesmi, még úgy sem hogyha nem tudja meg. Csak egyszerűen nem gondoltam, hogy ez zavarná őt. Mert én ezt tényleg ártatlan dolognak tartom. És ha tudtam volna hogy így fog reagálni természetesen azt mondtam volna, hogy soha nem néztem meg. De ez hazugság lett volna, és akkor hol a bizalom. Jó, tudom van kegyes hazugság is...

És természetesen a családom fontosabb, mint a közösségi oldalak böngészése, de mostmár ezt nem tudom jóvá tenni sehogy mert mindig azt mondja, hogy a "szándék a fontos", tehát az, hogy én meg akartam keresni. Az nem lényeg, hogy végül nem is találtam meg. Egyébként én is csak röhögni akartam a fényképein...

2011. márc. 4. 09:30
 20/41 anonim ***** válasza:
Nekünk ott vannak az ismerősök között. Nem nézegetem célzottan az adatlapjukat ( párom sem), ha valami extrát ír ki, úgyis látszik üzenőn.
2011. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!