Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Ti mit...

Mire véljem ezt? Ti mit tennétek a helyemben? Szóvá tennétek!

Figyelt kérdés

Most volt a születésnapom,és hát sajnos nem úgy sikerült ahogy szerettem volna.

A hugom hazajött két hétre Anglából ahol most dolgozik,és összesen egy doboz csokit kaptam tőle,pedig havi fél millát megkeresi kinnt.Bánt mert van egy kislányom és egy férjem is akikre meg nem is gondolt.Mi vettünk karácsonyi ajándékot amit most adtunk oda neki,nem volt nagy ajándék,de szerintem egy doboz bonbonnál azért többet ért.Nálunk szokás ajándékot venni egymásnak ünnepek alkalmával,vagy ha hazajövök egy útról mi szoktunk venni valami kis figyelmességet a másiknak.Jobban örültem volna valami kis emléktárgynak ami olyan angolos.Nem tudom mi lenne a helyes,szóljak neki ez miatt,vagy hagyjam a dolgot,és legközelebb ha neki is szülinapja lesz hasonló ajándékkal lepjem meg.Hozzáteszem mi nagyon nehéz körülmények között élünk,és anyumtól kértem kölcsön pénzt,hogy ajándékot tudjunk venni a hugomnak.Igaz már megbántam,hogy ezért adósságba kerültem anyum felé.


2011. márc. 3. 11:04
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Kedves ellenérzők!Először is, a hugom nem mosogatni ment ki,és elitt környéken egy ismerősnél lakik egy szép takaros kis házban.Nem dolgozik napi 16órát,normális időt napi 8 max 10órát pincérkedik.Azért ment ki dolgozni,hogy világot lásson,és hogy végre önálló legyen.Közel 30 évesen még mindíg a szüleinknél lakott ,és elege lett ebből.Igaz mindene megvolt,mert nem kellett hazaadnia sem.Igen nekem az esett rosszul,hogy a kislányomnak nem vett semmit.A bonbont meg nem lehet még odaadni neki,mert egy másfél éves kislányról van szó.Ő még nem nagyon ehet csokit,én meg mellesleg fogyózom,amit ő tud is ,mert a szülés után jócskán felszedtem magamra.Igazából a hugom nagyon csak magára gondol.Tudom hogy szabira jött haza,de én pl ha anno szabim alatt elutaztam valahová,mindíg vittem neki valami kis vásárfiát,nem bon-bont.Én csokit max valami mellé vennék,csak úgy kiegészítésként.Egyébként a hugom csak kapni szeret,adni nem,sajnos nagyon elkényeztették őt a szüleim.És ezt nem csak én látom,hanem az egész rokonság,csak senki nem szól rá,mert neki mindent szabad.A testvéremről van szó,és én tenni szeretnék ez ellen valamit,hogy ne legyen ő ilyen.Csak nem tudom mivel tudnék rá hatni.Nem akarom megbántani,csak látom hogy evvel a mentalitásával olyan egyedül fog maradni mint az újjam.
2011. márc. 14. 15:02
 32/33 anonim ***** válasza:
75%
Jajjajj... szóval te az ő érdekében szidod itt a neten vadidegenek előtt, mivel az értékrendje nem egyezik a tiéddel... Hát nem is neked kell élned az Ő életét, efelől légy nyugodt.
2011. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Felnött ember ilyenkor már nem változzik a személyiség, nem lehet hogy kicsit féltékeny vagy rá?
2011. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!