Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Ti mit...

Mire véljem ezt? Ti mit tennétek a helyemben? Szóvá tennétek!

Figyelt kérdés

Most volt a születésnapom,és hát sajnos nem úgy sikerült ahogy szerettem volna.

A hugom hazajött két hétre Anglából ahol most dolgozik,és összesen egy doboz csokit kaptam tőle,pedig havi fél millát megkeresi kinnt.Bánt mert van egy kislányom és egy férjem is akikre meg nem is gondolt.Mi vettünk karácsonyi ajándékot amit most adtunk oda neki,nem volt nagy ajándék,de szerintem egy doboz bonbonnál azért többet ért.Nálunk szokás ajándékot venni egymásnak ünnepek alkalmával,vagy ha hazajövök egy útról mi szoktunk venni valami kis figyelmességet a másiknak.Jobban örültem volna valami kis emléktárgynak ami olyan angolos.Nem tudom mi lenne a helyes,szóljak neki ez miatt,vagy hagyjam a dolgot,és legközelebb ha neki is szülinapja lesz hasonló ajándékkal lepjem meg.Hozzáteszem mi nagyon nehéz körülmények között élünk,és anyumtól kértem kölcsön pénzt,hogy ajándékot tudjunk venni a hugomnak.Igaz már megbántam,hogy ezért adósságba kerültem anyum felé.


2011. márc. 3. 11:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
a szülinapod miatt tette a hazajövetelt mostanra, vagy amúgy is hazajött volna?
2011. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
én nem vennék neki semmit.ha ő annyi pénzt keres és mégsem képes semmit venni a családjának,akkor költse gyógyszerre a pénzt.dehogy verném magam miatta adósságba,mikor egy fukar dög.én mondanám előtte,hogy mi kellene a gyereknek és ha arra sem reagál akkor tényleg hagynám a francba.
2011. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
hát én biztosan finoman szóvá tenném ez nem vitás és legközelebb ha megint egy semmiséggel jön haza onnantól kezdve ne adj neki nagy ajándékokat csak egy tábla csokit:)így nem mondhatja hogy semmit nem kap te meg nem verted magad nagy költségekbe.Amúgy nem tudom hogy tudod e de angliában a költségek eszméletlenül nagyok főleg az albérlet iszonyú drága az alapvető dolgokról már nem is beszélve ami pénz itt soknak számít ott csak éppen hogy elég csak a költségek fizetésére,de az is igaz hogy összedobhatott volna valami kis pénzt az ajándékodra.
2011. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Amúgy is hazajött volna.Fél évig volt kinnt,de pénteken már megy is vissza.
2011. márc. 3. 11:11
 5/33 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagyok kinnt a költségek,de azért mikos hazajött a hugom telt neki 9ezer Ft-os műszempillára,meg szinte minden este elment bulizni a barinőivel.Szóval nem kellőt félteni.
2011. márc. 3. 11:15
 6/33 A kérdező kommentje:
"mikor" "kell őt "
2011. márc. 3. 11:16
 7/33 anonim ***** válasza:
40%

"nem volt nagy ajándék,de szerintem egy doboz bonbonnál azért többet ért"


Te az értéke alapján örülsz egy ajándéknak?

2011. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
36%
adnék én neki olyan műszempillát.......!!!!!!!!!!ne vegyél neki még egy tábla csokit sem még azt sem érdemel az ilyen.
2011. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem is tudom. Nagy nekem itt a kettősség. nem a hugod akarom védeni, tulajdonképpen értelek is. DE!! Ha szeretettel adtad neki azt a kis apróságot, akkor miért vársz viszonzást? Én nem szólnék egy szót se. Sőt ugyanúgy vennék neki a következő évfordulójára valamit. Nem hinném, hogy ez úgy megy, hogy ha te se akkor én se.
2011. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy mondják a szándék a fontos nem az érték...

Most azért mert van pénze értékes ajándékot akarsz?

2011. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!