Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira kivagyok szinte már...

Annyira kivagyok szinte már egy roncs vagyok mi a megoldás?

Figyelt kérdés

hu hát hol is kezdjem..

anyám utál gyűlöl minden mértékbe, apám nem foglalkozik velem minden nap ordibálás van itthon de annyira h már sírva megyek suliba és úgy jövök haza .. ott se fényes a helyzet ott is tanárok elég sokat bántanak (szóval)

pl reggel nem csináltam semmit anyám elkezd velem ordibálni h minek szült meg ilyenek.. itt van keresztapám hallja az egészet ...visszaszóltam h hagyj már békként b*zd meg. erre odajön keresztapám és megüt...

ez gyakori esetek és már teljesen roncs vagyok.. szerelmi téren is otthon is... + van 1 reménytelen szerelmem :S

17/f


2011. febr. 22. 14:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
tanárok hát igazából nem is tudom pl szarul vagyok és szívat direkt és akkor néha visszaszólok
2011. febr. 22. 15:43
 12/18 anonim ***** válasza:
ha az otthoni légkör javulni fog, kiegyensúlyozottabb leszel, és kevesebb gond lesz a tanárokkal is.
2011. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kitartás
2011. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne szólj vissza, ne szólj semmit. Tudom, hogy baromi nehéz, de még ez a legjobb. Gyermekvédelem szerintem nem csinál semmit, ha nem vernek kékre-zöldre - meg egy intézetben nem biztos, hogy jobb lenne. Másik városba add be a jelentkezést, hogy koleszos lehess majd!
2011. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért valamit nyilván elkövettél, teljesen ártatlan bárányka nem lehetsz. Gondolt át, mikkel bántottad meg, miket csináltál rosszul az elmúlt időszakban, és változz meg.

Lehet, hogy én is azt mondanám, hogy "szegénykém", de előtte meghallgatnám a másik felet is.

2011. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Ne haragudj meg a véleményemért, de szerintem nincs olyan, hogy ok nélkül mindenki ellened van. Szülők, tanárok, stb...

Egyébként én soha nem mertem volna visszaszólni egyik tanáromnak sem, bármit tettek... Ok nélkül nem kötekedtek ők sem senkivel!

2011. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
pedig nem tettem semmi olyat ::S
2011. febr. 25. 14:05
 18/18 anonim ***** válasza:
én elhiszem,hogy nem tett semmit!velem is ez volt!csak én elköltöztem,és azóta jó a kapcsolat!
2011. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!