Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kivagyok az etetéstöl!...

Nagyon kivagyok az etetéstöl! Van valami megoldás, hogy ne ilyen sokszor egyen?

Figyelt kérdés

2 hetes a babám, de már teljesen kiakadtam. Nagyon sokat szenvedek a picim etetésével. Az egy dolog, hogy sokszor eszik keveset. De pl. felkel éjjel 2-kor és legalább 3-fél 4 mire végez. Mert eszik, szünet, aztán megint sír, hogy éhes, és ez megy addig amíg el nem alszik. 2-3 óra múlva ugyanez. A múltkor már bealudtam az etetésébe, arra sem emlékszem mikor vettem ki a cumit a szájából.

Van erre valami megoldás, hogy ne 5 percenként egyen 1 òrán keresztül?Kérlek segítsetek, lassan állva elalszom!!


2010. szept. 19. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az éjszakázás a baba "velejárója", ezt bele kell kalkulálni a gyermekvállalásba. Ezt nem tudod teljesen kiiktatni, tehát kénytelen leszel hozzászokni.

De persze el lehet gondolkodni a dolgon, hogy min lehet esetleg javítani.

Szoptatod, vagy tápszeres? Mennyit eszik meg egyszerre?

2010. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bele fog jönni, pici még a babád. Nappal esetleg ki tudod tolni az etetési időket, ha elmentek sétálni, így talán éhesebb lesz, és jobba neszik. Ha szoptatod, próbáld meg éjjel fekve.

Babám cumisüvegből evett pici kora óta, és ő is sokszor 30-45 percet elvolt a kajával éjjel félálomban, de ahogy nőtt, egyre gyorsabban lehúzta az adagot. 2-3 hónaposan 5 perc alatt megvolt 150-180 ml.

2010. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két hónap és kevesebb idő kell majd, mikor ilyen pici volt a babám megnéztem egy sorozatot mire befejezte az esést, most 5 perc 7 hónapos. De én még mindig el tudnék aludni állva akárhol, bármikor.. éjjel háromszor kel, két éjszakát aludt át az elmúlt hét hónapban.. szóval alvás tekintetében majd 30 év múlva lesz jobb a helyzet, meg lehet szokni az 5 órás alvásokat, jobbat nem tudtam mint beletörődni:)
2010. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor ez normális nála? Jól van akkor megnyugodtam:) Tápis sajnos :( onnan tudom, hogy keveseket eszik és legalább 1 órán keresztül. Utána elalszik és 3-4 óra múlva kel fel, amivel nincs gond. Nem a felkelés volt a baj, hanem azt hittem, nem normális, hogy ilyen hosszú ideig "nyammog" rajta. Nem egyszerü de akkor megpróbálom picit átszervezni a napomat, ha még így marad egy darabig.

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!:)

2010. szept. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!