Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki?

Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Berúgtam tegnap este,és ahogy hazajöttem anyyu észrevette,s ez már harmadszor fordult elő...nagyon megharagudott rám,és sohova sem akar elengedni,én váltig tagadtam,de nem hitte el,h nem ittam.Picit szégyellem magam,h anyu már 3szor látott :(.Mit csináljak?Am lányvok,17 éves.
2011. febr. 20. 10:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Csúnya egy nő részegen, de még csúnyább egy 17 éves lány! Egyébként igaza van anyukádnak, hogy nem enged sehová ezek után. Le akarod őt járatni, mindenki előtt? Te hogy bírsza tükörbe nézni reggelente, egy ilyen elhajlott este után? Nem szégyelled magadat?
2011. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
hát úgy tudnád "talán" kiengeszteli, hogyha szót fogadsz neki és nem mész bulizni egy ideig, és ha meg elenged utána akkor nem rúgsz be, hanem mértékkel iszol vagy semmit sem, lány létedre ilyet csinálni..:/
2011. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

Jajj, ne spilázzátok már túl. Egyenjogúság van, egy részeg lány nem csúnyább látvány egy részeg férfinál semmivel.

Szerintem nem nagy ügy, hogy berúgtál. Néha minden fiatal berúg.

2011. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld az Ő nézőpontjából nézni a dolgokat és mondd el neki, hogy megérted, hogy haragszik, Neked se esne jól, ha Őt látnád részegen és azt is hogy Te mit érzel (ha pl. lelkifurdalásod van vagy szégyenleg magad). És Tőle kérdezd meg, hogy hogyan tehetnéd jóvá, ne másoktól, mi kivülről nézve nem tudjuk, hogy Anyukád minek örülne.
2011. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha az én lányom 17 évesem már háromszor is ittasan jönne haza, én sem engedném egyhamar sehova. Illetve már az első alkalom után sem engedtem volna. Szívem szerint 17 éves lányt én még nem is engednék éjszaka szórakozni, főleg nem olyan helyen, ahol alkohollal szoktak "lazulni". Mi jön ezután? Kábítószer?
2011. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
És még annyit, hogy a véleményem fiúra éppen úgy vonatkozik
2011. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szerintem,nem járattam le sehol,mert részegen is tudom tartani magam,am meg ha már szóba került nincs kielőtt leégetnem,mivel,h általában nézve minden hétvégén berúgnak a barátnőim,én meg csak ritkán.Csak arra jöttem rá,hogy én csak addig szeretnék inni,ameddig jó a hangulatom,de az a baj,h én sokáig nem érzek hatást,s utánna sokat iszok,és aztán persze,h részeg leszek.
2011. febr. 20. 10:42
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Én is ittam egyszer 18 évesen, jóval többet a kelleténél. Visszagondolva rá, bizony nem lehettem szép látvány, utólag is utálom magam miatta.
2011. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Na jó,azért ez nem ennyire durva...de sztem 1szer mindenkinek átkell esni azon,h részeg...mert az életben ki kell próbálni mindent,kivétel a kábitószert.
2011. febr. 20. 10:44
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy a baráti körödet kellene jobban megválogatni?
2011. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!