Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki?...

Hogyan engeszteljem ki? Megvadoltam olyanert, ami nem volt jogos.

Figyelt kérdés
A ferjemet szeretnem kiengesztelni. Nem megcsalassal meg hasonlokkal gyanusitottam meg, hanem valami massal kapcsolatban tettem fel neki egy kerdest, amit megbantam. Nagyon megsertodott es kerdezte, hogy miert kerdezek ilyet, talan nem ismerem ot. Hogyan tudnam jova tenni? Bantja ot nagyon. Mar 100-szor bocsanatot kertem. El fogja felejteni?
2010. aug. 10. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi az a kérdés. Így hogy nem tudjuk nemnagyon tudunk tanácsot se adni.
2010. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mit kérdeztél tőle? Ez egy anonim oldal, sosem tudja meg.

2010. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de azt nem tehetem kozze. Ki is nevetnetek erte. A lenyeg, hogy olyan dologra vonatkozott a kerdes, ami ot nem erinti, de adott pillanatban ugy ossze voltam zavarodva, hogy rakerdeztem. Olyan jellegu kerdes, hogy "bunozo vagy?". Nem ez volt a kerdes, nem is buncselekmeny volt tema, de ilyen bugyuta, banto kerdes volt mas teren...es o erre mondta, hogy hogy kepzelek ilyeneket rola, mikor elvileg ismerem. Es most nagyon merges.
2010. aug. 10. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos az volt a kérdés, hogy "meleg-e vagy?" bocs, nem hagyhattam ki, remélem érted a viccet :DD

Én úgy szoktam kiengesztelni a párom, hogy finomat főzök neki, aztán az ágyiba pedig rosszlánykodom kicsit. Most nem írom le hogy, gondolom mki sejti....;)

2010. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a kerdes...
2010. aug. 10. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Buta kérdés volt, akkor is, ha esetleg tényleg meleg. Hogy vetted észre, megfordul a lányok után? Vagy inkább pasikhoz vonzódik?

Amúgy nézzetek meg egy filmet, és a végére elfelejti az egészet.

2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégis miért kérdeztél ilyet?Én is vérig sértődnék,ha ilyet kérdezne tőlem a párom.Mondjuk nő vagyok:)
2010. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!