Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy engeszteljem ki aput?

Hogy engeszteljem ki aput?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta hogy tudja hogy cigizek,és elvettem tőle egy doboz cigit. Nem akartam,de hát..

És ma van a sz.napja,és szeretném ha ma az átlagnál is boldogabb lenne. Hogy engeszteljem ki? :( Nagyon sajnálom amit tettem,de ha visszaadom neki a cigit,akkor tudja hogy én vettem el,mert ezt nem mondtam meg neki,csak rájött. :(

Azt mondta hogy nem fog nekem adni pénzt,így mennyek valahova,stb..

Szal nem azért volt mérges mert cigizek,hanem mert elvettem a cigit.

17L


2010. nov. 4. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Szerintem akkor jogos, h megharagudott rád egy kicsit apukád. Lehet hogy jobban jársz ha visszaadod neki azt az egy doboz cigit. :) Állj elé, mond el neki őszintén a dolgokat. X ideje dohányzol, ennyit meg annyit szívsz, miért szoktál rá, miért vetted el tőle, és hogy sajnálod amit tettél.

Ezen felül szerintem nagyon örülne ha csinálnál neki valamit. Pl. főzd meg a kedvenc ételét, csinálj egy 3 fogásos vacsit. Így látni fogja h érett vagy és csak egy apró botlás volt ami történt. Talán újra bízna is benned.

Vagy süss neki egy tortát, csinálj egy válogatás CD-t a kedvenc számaival, egyedi képkeretet a közös képetekkel, hogy emlékeztesd mennyire szereted.


Ilyesmikre gondoltam. A lényeg, h egyedül csináld, csak neki, személyre szabott legye. Tudod mit szeret, csak hajrá! :)

2010. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Vagy szokjatok le együtt a cigiről.Közös családi program, hajrá!!!
2010. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Látod, látod hibáztál. Ülj le vele és beszélgessetek a dologról. Ígérd meg neki, hogy többet ilyet nem teszel, tanultál az esetből.

Legyél ma vele szuper kedves. Ahogy az eslő írta, valami személyre szabott ajándékkal lepd meg.

2010. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy nagyon sajnálod és hogy tudod hogy ez nám számít sokat.Meg engeszteld ki valami ajándékkal ami hozzá kapcsolódik.Pl.vacsora,desszert,közös kép rólatok bekeretezve.
2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!