Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá aput?

Hogy vegyem rá aput?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15 éves vagyok jó suliba járok szeretem nagyon viszont az osztályomat gyűlölöm. Volt egy dolog amit elmondtam az egyiknek és most mindenki azt vette le hogy engem megerőszakoltak meg hogy terhes vagyok. Átszeretnék menni másik iskolába de apum nem engedi azt mondja hogy be megy a suliba és megkérdezi hogy mi a helyzet mért kell ezt terjeszteni viszont ha bemegy a suliba akkor kiderül hogy én mit csináltam...hogy vegyem rá apumat hogy átmenjek másik suliba? már mondtam mindent de nem enged sehogy se... vagy legalább ne jöjjön be az iskolába mert akkor én cinkbe kerülök. mit csináljak?
2011. febr. 1. 11:50
 1/9 anonim válasza:
Szia :) Legegyszerűbb az, ha elmondod apukádnak, hogy egy rosszindulatú pletyka miatt bántanak az osztálytársaid. Nem tudtm hányadikos vagy, én 15 éves vagyok, rólam is terjesztettek már elég ronda pletyiket.. de ignoráltam őket, lassan megunták, mostanában már csak havonta egyszer fordul elő, hogy az egyik osztálytársam nekemvágja, de úgy teszek, mindha nem hallaanám.
2011. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Választani kell ha tényleg annyira rossz a helyzet akkor apukádnak te mond el a dolgokat, hogy történt mikor ilyesmi.

De ha nem akarod hogy apukád meg tudja akkor tűrnöd kell, mert úgy hogy be se megy apukád a suliba úgy se fog át íratni.

2011. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jegeld a témát, 1-2 hét múlva az osztályod nem is fog erre a pletykára emlékezni. Mondd apukádnak, hogy rájöttél, hogy felesleges az alaptalan pletykákon rágnod magad, inkább szeretnéd elfelejteni az egészet. Ha még mindig be akar menni, akkor kérd meg, h ne tegye, mert akkor kezdődik elölről a pletykálkodás és nem akarod.
2011. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
éredekes, de rolam sose terjesztettek ilyen pletykàt..én nem értem Ti mit csinàltok a suliba, de biztos nem azt amit kéne, ha ilyeneken "pletyiztek"
2011. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én egy dolgot mondtam el az egyik osztálytársamnak és félre értette és mindenkinek elmondta... erről én nem tehetek
2011. febr. 1. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt...de annak semmi alapja nem volt,egy hétig nem voltam suli,mivel beteg voltam...mire mentem akkor hallottam meg a pletykát h xy-t le-szo.ptam...persze közöm se volt hozzá:S:|:/:/:/
2011. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

az első vagyok.

Én néha rádobtam egy lapáttal.. talán az segített.. mikor legszívesebben leordítottam volna az xy fejet, rámosolyogtam, és elismertem, aha, persze, es röhögtem a kékébe, majd boldognak tettetve továbbmentem.. ez sokkal jobban fáj, mindha tagdnám, mert azzal csak ˝ lovat adnék alé ˝erőssebbnek érezné magát ;)

2011. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
* képébe
2011. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megtéptem őket :) jól esett azóta nem szolnak hozzám
2011. febr. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!