Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aput hogy vegyem rá?

Aput hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés

Lassan két éve van ragasztott szabályzóm,és ha megyek a dokihoz,akkor sem csinál semmit,van hogy fél évig,már gumit is kellett volna rég adnia,hogy a jó irányba álljon a fogsorom. Napok óta nagyon szúr a szám,és ha mondom a dokinak,akkor sem csinál semmit,kapkod,rosszul teszi fel néha a drótokat,nem mondd semmit mit hogy kell,mondjuk ezt már tapasztaltam,de az elején se mondta,a viaszom is elfogyott,mondjuk nem ér semmit,de sebes a szám,és pokolian fáj. 1x letört a brackett,és a nő törte le,utána meg velem ugatott,hogy ne legyen több ilyen! O.o Mogorvák,van hogy 3-4 óra múlva hívnak be,pedig jó hírű fogászat,csak sajnos többet foglalkoznak az épület kinézetével,mint a páciensekkel. De apu nem akarja otthagyni,nem akarja hogy máshoz járjak,azt mondta hogy már kivan fizetve. Kössz,csak a felső szabályzóm volt 300 000 ft,az alsó meg 200 000 körül,nagyon drága!


www.veresdent.hu


2010. dec. 3. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a leírtak alapján én már menekülnék tőlük.

Értem, hogy ki van fizetve, de apukád is beláthatná, hogy ez így neked kényelmetlen, és azok a szerencsétlenek nem értenek semmihez.

2010. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ki van fizetve, akkor ez rossz, mert úgy tényleg kevesebb a mozgástér, rosszabb a pozíció egy vitában, pereskedni kell, ha viszont akarod látni a pénzt, meg nehéz általában minden minőségi kifogás. Megértem apukádat, hogy semmi kedve ehhez az egészhez. Biztos könnyebb neki úgy látni, hogy te túlozod el a dolgokat. Ettől neked még a saját szempontodból lehet igazad. Először ezt kellene vele megértetned, hogy melléd álljon, és vállalja fel azt a sok harcot, kényelmetlenséget, amivel ez a döntés jár. Ülj le vele, és mondd el neki, amennyire csak őszintén és nyugodtan tudod, hogy miért ez a véleményed, és mennyire rosszul érzed magad ennél a fogorvosnál!


Ugyanakkor, mint fizető ügyfélnek, biztosan vannak jogaid is. Fogyasztókén és betegként egyaránt. Ezekben nem tudok segíteni, mert én sem tudok róluk túl sokat, de én azt tenném, hogy itt, az interneten elkezdenék tájékozódni a lehetőségekről.

2010. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Arra gondoltam hogy csak úgy hirtelen fogorvost váltok.

Most sem adtak új időpontot,nekünk kéne megint felhívni a rendelőt,mert odaadtam a recepciósnak a kis könyvecském,és nem írt bele semmit,és nem rég vettem észre.

2010. dec. 3. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel dr. Rácz Kerstin-t Veresegyházán és kérdezd meg a gödöllői fogszabályozó orvosa nevét, és a címét. Valamilyen Zsolt. Nagyon ügyes, és ha már fent van a fogszabályozód,csak a megjelenéseket kell ott is fizetned.
2010. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!