Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már hasonló?

Veletek is volt már hasonló?

Figyelt kérdés
5 év után odaköltöztem a barátomhoz és tervezgetjuk az esküvőt a nyárra, de előtte alá akar íratni velem egy olyan szerződést, ahol ha elválunk nem kapom meg a közösen gyűjtött vagyon felét, hanem csak annyit amennyit keresek...A lakás is az övé..a vagyon is javarészt...nekem később sem lesz semmim sem...úgy érzem mellékvágányra akar terelni.
2011. febr. 14. 13:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

10:11


Na pontosan az ilyen kommentekre írtam a 00:21es hozzászólásomat.... Nagyon szomorú hogy neked kell ellátnod a takarítónőz-szakácsnői szerepet. Nálunk képzeld a párom főz, én takarítok, a házimunka fele-fele arányban van felosztva, mivel a pénzt is fele-fele arányban keressük (én is dolgozok-ő is, nem a pénzről van szó...) Én meg ilyen pasihoz nem mennék hozzá soha, aki elvárja hogy a munkámon felül egyedül végezzem el a házimunkát is. Ez iszonyat igazságtalan. Nekem nem egy második gyerek kell, akit etetni, takarítani kell rá, hanem egy társ, akivel segítünk egymásnak a mindennapokban. Szégyen, hogy mennyi olyan nő van aki ezt a világ legtermészetesebb dolgának veszi még manapság is.

De nem baj, legalább ti "elviszitek" a selejtes srácokat, az igényesebbeknek meg maradnak az igazi férfiak:)

2011. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Tehát a bejárónői melódért CSERÉBE kapod a szeretetet, odafigyelést, gondoskodást? Én azt hittem egy alap egy kapcsolatban, de lehet hogy csak nálunk...
2011. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
58%

Te egy lelki nyomoronc vagy. A ferjem nem selejtes. En mint no szeretek takaritani, es fozni is. A te ferjed meg egy rejtett b*zi.Szerintem te csak az alibije vagy neki. Sminkelni nem sminkeli magat veletlenul?

Az enyem a gyerekekkel focizik, kerteszkedik, barkacsol, autot szerel. Neki ez a hobbija.

Nincs hazassagi szerzodes, nem is lesz.

Mi a kovetkezo lepes? A gyerekekkel is alairatjuk, h amit rakoltottunk, azt felnott korukban fizessek vissza?

Aki szerzodest kot, az ne hazasodjon. A hazassag nem a penzrol szol. Ha valaki biztositani akarkja magat, mert nem bizik a parjaban, irjon elettarsi szerzodest.

2011. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

10:51


Tudod az iménti kommented stílusa, csak téged minősít:)

A férjem egészen biztosan heteró, mellesleg katona, a különleges erőknél szolgál, és egészen biztos vagyok benne hogy ezerszer keményebb és férfiasabb férfi a 100 kiló izmával, mint a te férjecskéd, aki ilyen hozzáállással 10 év múlva a kanapén fog ücsörögni hatalmas sörhassal, és a meccset bámulni (vagy már most is ezt teszi?:)) Tehát a te kis világodban az a férfi aki olyan szörnyűségre vetemedik, minthogy meg tud főzni felnőtt emberként egy tisztességes vacsorát, az egyből b*zi? Az összes mesterszakács férfi is mind b*zi? Hm, érdekes:)

Na de félre a tréfát: nyugodj meg, nem kell kiakadni. Elhiszem hogy rossz hallani hogy nem csak úgy lehet élni, cselédként, ahogy te élsz. De attól hogy engem nyomorékozol, a páromat meg b*zizod, még a te férjed nem lesz háziasabb, nem fog többet segíteni neked, és te sajnos ugyanúgy csicska maradsz a saját házadban. Szomorú.

Én mindenesetre örülök hogy megosztottad velem az életed eme kis szeletét, csak még szerencsésebbnek érzem magam hogy milyen rendes párom van, fel is hívom gyorsan hogy elmondjam neki, mennyire szeretem:)

További szép napot neked, és a kedves férjednek is!:)

2011. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
58%

Mai világban mivan ha csak feketén talál (vagy csak így éri meg elvállalni a munkát ) és ügye arról semmi bizonylat nincs.Nah szóval ha ez van akkor váláskor meg hoppon marad pl az aki többet keresett?


Eszeteknél legyetek már.


Biztos nem írnék alá semmilyen szerződést.

2011. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Én biztos nem irnám alá a helyedbe.Milyen dolog már igy neki vágni a közös életnek.

Meg gondolom szeretnétek majd gyerekeket.Mennyi házasság végetér amikor még kicsik a gyerekek.Te otthon maradsz szülni,meg a gyerekekkel még kicsik,jól hanyagolhatod a munkát,meg kapod a GYEST magyarán a nagy semmit mig ő egyre többet keres.Magyarán tiszta kiszolgáltatott lennél,ha mégse menne ott állnál a nagy semmivel meg a kicsikkel.

Én a helyedbe megmondanám a férjemnek,hogy rendbe van,de majd ő megy a gyerekekkel GYESRE,mert Neked dolgoznod kell folyamatosan,hogy bebiztosisd Te is magad,mert ugye sose lehet tudni...

Meg ,hogy majd szerzel másodállást,mert hát ugye gyüjtögetned kell a pénzt,hogy jó arányba be tudj szállni mindenbe.Kiváncsi vagyok mit szólna ha egész álló nap melóznál,aztán rá,meg a házimunkára,akármire alig maradna erőd,időd.Én nő vagyok még nincs családom,de ha egyszer lesz,akkor a CSALÁDOM lesz az első,a pénz az másodlagos...

De ilyen esetbe nem várhatja el tőled,hogy Neked az legyen az első.

2011. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

HA vállalnék másodállást is, meg őt küldeném gyesre..magammal is kiszúrnék, mert milyen kapcsolatom lenne majd a születendő gyerekemmel így?Akkor már inkább nem szülök egyáltalán....vagy azt íratom bele a szerződésbe, hogy ha gyerek születik a fogantatás idejétől fele fele arány válás esetén.Ha ebbe nem megy bele, akkor nem akarom az esküvőt.

Második verzió:aláírom, hozzámegyek, tanulok mint az állat és megpróbálok karriert építeni, hogy bebiztosítsam magam..de mivel már nem vagyok olyan fiatalka, mire ezt elérném, már nem is lehetne gyerekem.Ez olyan mint egy sakk matt helyzet.

2011. febr. 15. 17:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!