Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ilyen természetű...

Hogy lehet az ilyen természetű emberekkel szót érteni?

Figyelt kérdés

lehet h hosszú lesz, de nagyon kétségbe vagyok esve.

aupair vagyok, a főnököm (anyuka)a többszörösét várja el, mint amiben megállapodtunk. Szóvá mertem tenni, h ez nekem így nem jó,(mert közben még kritizál is), és h én nem ilyen feltételekkel jöttem ki. Azóta iszonyúan gúnyos, azt érezteti velem, h én vagyok a lusta,és még el is vitatja, h felporszívóztam-e, holott megcsináltam. Mindketten tudjuk, h nekem van igazam, egyrészt mert felporszívóztam, másrészt mert nem ebben állapodtunk meg, de rögtön visszatámad, pedig én rendes hangon mondtam el neki h mi a bajom, és már csak azért is magyarázza h biztos nem porszívóztam fel, h éreztesse h ő a főnök. Tudom, h jogtalanul dolgoztat ennyit, miért nem képes belátni? Miért ilyen gúnyos? Hiába van igazam visszapattanok róla. Szerintetek h lehet vele elérni h rendesen megbeszéljük ezt, és logikusan átgondoljuk, ne pedig ilyen sértődöttségtől vezérelten tök hülyeségeket beszélve mint ő? Van értelme? H beszéljek vele?


2011. febr. 4. 20:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszönöm a válaszokat. A kiutamat magamnak fizettem, és nem is a porszívózásból csináltam ügyet. Azt csak elmeséltem, mert épp tegnap történt,h azt mondta porszívózzak ki,mondtam már tegnap megtettem, nem látszik? Erre csak h belém kössön elkezdett morzsákat keresni, h hát nem...szerintem ez direkt kötözködés és szőrszálhasogatás.

A munka amire azt mondtam nem végzem el, az az ezüst dísztárgyak suvickolása, egyszer már megcsináltam, de ez még a legjobb akarattal sem nevezhető au-pair munkának, azaz könnyű házimunkának, és a megállapodásunkban sincs benne h bármikor ilyesmire kérhet(ezen kívül is számos dolgot megcsináltat, amiről szó se volt)

2011. febr. 5. 08:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt nem a porszívózásról van szó, amennyire én kivettem a szövegből; hanem arról, hogy az anyuka megalázza, kritizálja az au pairt, és sokkal többet vár el tőle a megbeszéltnél. Mielőtt kijöttem, megbeszéltünk skype-on mindent, de tényleg mindent a-tól z-ig, és ehhez tartjuk magunkat, a család is és én is. Velem nagyon kedvesek, el se tudnám képzelni, hogy olyan helyen dolgozzak, ahol állandóan fikáznak és belém kötnek, ráadásul nem lehet velük szót érteni. Nálunk az volt az első, amikor megérkeztem, hogy megmondták, hogy ha valami gond van, sokallom a munkát vagy ilyesmi, akkor szóljak és megbeszéljük. Kérdező, szerintem minél hamarabb keress egy másik családot! Ha ügynökséggel mentél ki, vedd fel velük a kapcsolatot, ha pedig önállóan, akkor a neten keress másik helyet!
2011. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!