Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az igazság...

Vajon mi lehet az igazság ebben a családi rejtélyben?

Figyelt kérdés

1976 augusztus 20-án koraszülés gyanújával mentők szállítottak a Bakáts téri kórházba(jelenleg Shöpf Merei Ágost kórház)egy 31 hetes kismamát.Második babáját várta.Nem vizsgálták meg,holott ömlött belőle a vér,csak egy üres kórterembe tolták be és ott hagyták egyedül REGGELIG!Akkor jött egy orvos aki annyit mondott,hogy most kap egy injekciót és meg kell szülnie a babát.Semmi felvilágosítás,semmi ultrahang,semmi vizsgálat.

Amikor a kismama megszült,nem mutatták meg a babát és gátvarrás után áttolták őt egy olyan kórterembe,ahol kisbabájukkal elhelyezett anyukák voltak.2 nap után hazaengedték,BÁRMILYEN ZÁRÓJELENTÉS NÉLKÜL!!!

Ennyi a történet.


Ez a kismama az én édesanyám,és a világra hozott baba pedig az én bátyám(lenne).


Remélem valaki tud érdembeli választ adni,hogy hogyan lehetne kideríteni az igazságot?Mi történhetett valójában?Hogyhogy semmi vizsgálat,magára hagyták anyukámat vérezve 31 hetes terhesen?!Miért nem csináltak ultrahangot?(már volt abban az időben is)Vagy szívhang figyelés?

Ha esetleg halva született miért nem nézhette meg anyu a babát?Joga lett volna hozzá nem?


Rengeteg megválaszolatlan kérdés amire édesanyám már talán nem keresi a választ de mi,a két másik gyereke igenis tudni szeretnénk mi történt.


Szerintetek mit tegyünk?Menjünk be a kórházba és kérjünk archivumból adatokat anyuról?

Kell,hogy nyoma legyen a szülésnek nem?


Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. febr. 4. 10:01
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Köszönöm a válaszokat most vagyok csak gép közelben ezért nem írtam eddig.


Azóta nem beszéltem anyuval erről.A magánnyomozón gondolkodom.


Higyjétek el én is nagyon szeretném megtudni az igazságot mert mégis csak a testvéremről van szó akár meghalt akár él valahol.


Nekem is eszembe jutottak illegális dolgok...Mi van ha elvitték a babát és valakinek oda adták(meddő pár)


Tényleg rettentően ijesztő ez az egész mert anyu egy nyílt,őszinte ember akivel már tiniként is bármit megbeszélhettem,akár most felnőttként.

Nem is értem egy anya hogyan nem tud emlékezni a saját gyermeke születésére???!!!Gondolok a saját gyerekeimre akiknek a születését az utolsó mozzanatig el tudnám mesélni.


Azt nem hiszem,hogy abortuszra ment volna,mert tudok anyunak valóban megtörtént abortusziaról(nem is egy volt neki)amiket őszintén elmesélt.Ha ez is egy ilyen "kaparás"lett volna biztos elmondta volna szerintem.


Szóval szerintem szülés volt.


Mindenképpen megírom,mi lesz a fejlemény.

2011. febr. 9. 09:40
 32/33 A kérdező kommentje:

Még valami eszembe jutott ötletnek


Nincs itt a fórumon valaki aki ebben a kórházban dolgozik estleg?

Ha van ilyen,az vajon tudna kicsit nyomozni?

Vagy a Garamvölgyi doktort "körbesomfordálni"?


Nem tudom ez is csak egy ötlet:S :S

2011. febr. 9. 09:52
 33/33 anonim válasza:
Megtudtál azóta valamit?
2011. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!