Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az igazság...

Vajon mi lehet az igazság ebben a családi rejtélyben?

Figyelt kérdés

1976 augusztus 20-án koraszülés gyanújával mentők szállítottak a Bakáts téri kórházba(jelenleg Shöpf Merei Ágost kórház)egy 31 hetes kismamát.Második babáját várta.Nem vizsgálták meg,holott ömlött belőle a vér,csak egy üres kórterembe tolták be és ott hagyták egyedül REGGELIG!Akkor jött egy orvos aki annyit mondott,hogy most kap egy injekciót és meg kell szülnie a babát.Semmi felvilágosítás,semmi ultrahang,semmi vizsgálat.

Amikor a kismama megszült,nem mutatták meg a babát és gátvarrás után áttolták őt egy olyan kórterembe,ahol kisbabájukkal elhelyezett anyukák voltak.2 nap után hazaengedték,BÁRMILYEN ZÁRÓJELENTÉS NÉLKÜL!!!

Ennyi a történet.


Ez a kismama az én édesanyám,és a világra hozott baba pedig az én bátyám(lenne).


Remélem valaki tud érdembeli választ adni,hogy hogyan lehetne kideríteni az igazságot?Mi történhetett valójában?Hogyhogy semmi vizsgálat,magára hagyták anyukámat vérezve 31 hetes terhesen?!Miért nem csináltak ultrahangot?(már volt abban az időben is)Vagy szívhang figyelés?

Ha esetleg halva született miért nem nézhette meg anyu a babát?Joga lett volna hozzá nem?


Rengeteg megválaszolatlan kérdés amire édesanyám már talán nem keresi a választ de mi,a két másik gyereke igenis tudni szeretnénk mi történt.


Szerintetek mit tegyünk?Menjünk be a kórházba és kérjünk archivumból adatokat anyuról?

Kell,hogy nyoma legyen a szülésnek nem?


Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. febr. 4. 10:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%
12:14-es vagyok, igen így van, de mondom ezt vele kéne megbeszélned, lehet hogy ott mások voltak a körülmények. Írj privit, megadom az email címét!
2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
67%
Valami illegális kereskedelem jut eszembe.
2011. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az anyukádnál sántít valami. Ő tudja az igazságot, csak valamiért titkolja. Ha egy nő szül egy gyereket, nem jön haza úgy a kórházból, h azt se tudja, hol a gyerek.
2011. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudok hozzátenni semmit, csak azért írtam, h legyen válaszom, mert nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre.


Drukkolok, h megtudd, mi az igazság!

2011. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha más nem osztály átadó naplónak már akkor lenni kellett.Amit az ápolók írnak és adják át az osztályt műszakonként.Ezt nem tudom mennyi ideig örzik meg,de megkérdezhetem.(egy ápolónő)
2011. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
85%
Lehet az a Garamvölgyi orvos.Én 1977-ben az orvos akinél születtem és ahol születtem,igazgató.Egyedül nehezen fog menni ez a nyomozosdi,semmi információt nem fogsz kikapni,köti őket a titok tartás.Ha bármibe bele szeretnél nézni,ezt csak hívatalos személlyel teheted meg.Elöző voltam.
2011. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

ha a helyedben lennék, akkor ráijesztenék anyukámra, hogy egyes tv-műsorok szeretnek ilyen "döglött aktákkal" foglalkozni, majd szólok nekik, kinyomozzák, biztosan nagy nézettséget hozna.

nos, szerintem ha tudja az igazságot, akkor megijed és elmondja, mert nem szeretne kellemetlen helyzetbe kerülni.

ha pedig valóban nem tudja, akkor név és arc nélkül is nyilatkozhat a tv-műsornak, segíthet a nyomozásban, így talán számára is világos lesz, hogy mi miért történt.


(mondjuk lehet, h semmire nem juttok, mert az egészségügy egy nagy maffia, az orvosok az életük árán is bevédik egymást, magukat és az egész szakmát, mert a megélhetésük a tét)


attól félek, -bár nem bántani szeretném anyudat- hogy ő hallgat el valamit. szerintem szégyelli, vagy nem akar nektek csalódást okozni.

sok megválaszolatlan kérdés, gyanús dolgok vannak ebben a sztoriban. remélem megtalálod a válaszokat és az igazságot.

2011. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád a titok nyitja mindenképpen!

Valamit nem mond el nektek az biztos!

Olyan tényleg nincs hogy valaki hazamegy egy baba nélkül,férj,rokonok.szomszédok meg csak nézték hogy baba sehol????

A másik meg azt írod meghalt a baba azért kapta az injekciót,ebben az esetben tiszta bár szomorú ügy-meghalt a baba és valószínűleg volt zárójelentés is csak anyud nem emlékszik vagy nem akar emlékezni rá akkora trauma érhette!

Mindenképpen vele kell beszélned erről!

Próbáld meg szóra bírni hátha elejt még 1-2 infót!

2011. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Megtudtál már valamit?
2011. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
45%
Talán abortuszra ment, de élénk fantáziája van a mesemondáshoz, a logikája viszont csak átlagos.
2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!