Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi a sok 20 éves,...

Miért hiszi a sok 20 éves, hogy olyan sok élettapasztalata van?

Figyelt kérdés
Azért írom ebbe a kategóriába, mert itt szoktak komoly problémákkal kapcsolatos kérdéseket feltenni, és sokszor olyan éretlen válaszok jönnek, és megsértődnek, ha valaki leírja az igazat. Mégis honnan lenne élettapasztalat, mikor még nem élt eleget, nagyon sok mindent még nem látott, nem tapasztalt, még csak most kezd élni!
2011. febr. 1. 14:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Félre értetted én nem írtam hogy megszületett a kicsi csak hogy az orvos közönyös hanggal közölte hogy meghalt a baba.

Egyébként igazad van abban hogy sokan élnek át szőrnyű dolgokat amiket én is de az attól még nem kevésbé fontos vagy fájdalmas. Éppen ezért segítenünk kéne egymást nem pedig pálcát törni a másik felett. Köszönöm a kívánságodat.

2011. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!