Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok pasi, h...

Miért hiszi azt sok pasi, h minden Nő naív? és beveszi a sok hazugságot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert az az igazsag, hogy sok no meg akkor sem lep, mikor tudja, hogy egy ferfi hazudik, inkabb szenved mellette. Sokan nem is szolnak, hogy gond van, csak magukban orlodnek. Szoval nem veletlen, hogy a ferfiak egy resze azt hiszi, hogy a nok naivak. Szerintem igaz nagyon sok esetben.
2011. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sok pasi azt a helyzetet használja ki inkább, hogy a lányok (nők) hamarabb lesznek szerelmesek, hamarabb kerül a szemük elé a "ködfátyol". Egy pasinál nem mindig jön ez rögtön, vagy egyátalán nem is jön. Ekkor tudják, hogy "na ott ez a kis bolond nő, megtesz nekem mindent, akkor miért is ne hagynám rá?"Sok ilyen van. De nem csak férfi,hanem nő is, ha ez vigasztal vkit....:S
2011. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utálom, amikor egy pasi elhiteti magával, h elhiszem amit mondd.:(
2011. aug. 7. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Konkret pelda?
2011. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Arra van a kis szád, hogy ezt megmond.
2011. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Elmondom a végén, de hiába, akkor is magyarázná tovább, h de, igaz.

Pl., tudom, h a pasi hazudik nekem, h mennyire én kellek Neki, meg, h sosem csalna meg, stb., de tudom, h nem őszinte, m egy tipikus nőcsábász.

2011. aug. 7. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Es miert vesztegeted az idodet arra, hogy beszelsz vele meg gondolkodsz ezen, ha tudod, hogy ugysem lesz ebbol semmi? Csak az idodet pazarlod.
2011. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Hasonló vonzza, a hasonlót!!
2011. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

,,Hasonló vonzza, a hasonlót!!,,

persze, cs azt nem értem, h miért hiszi az ilyen pasi, h szép dumával minden csajt levehet a lábáról

2011. aug. 7. 17:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért baj ha egy férfi próbálja szépíteni a dolgokat?


Vagy talán úgy kellene egy férfinak udvarolni hogy:"Hello!Én egy nagyon szemét ember vagyok!Eddig minden barátnőmet vertem és megcsaltam.Alkoholista és drogfüggő vagyok.A haverjaim fontosabbak mindennél...stb"


Ilyen őszíntén is lehet ugyan csajozni,de nem túl sikeres taktika...

2011. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!