Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok pasi, h...

Miért hiszi azt sok pasi, h minden Nő naív? és beveszi a sok hazugságot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 16:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyni kellene, h én rájöjjek milyen. Mert már eleve az olyan emberek, akik fényezik magukat, azoknál ,baj van,.
2011. aug. 7. 17:33
 12/14 anonim ***** válasza:

azért mert a nők nagy része -lehet hogy csak tudat alatt- de elvárja a hazugságot, az önfényezést, hogy meggyőzzék arról, hogy az ő palija a legjobb. aki pedig nem ilyen, nem fényezi magát és veri a mellét, hogy ő mekkora király arról azt hiszik a nők hogy valami baja van...

persze ez csak a nagy többség.

2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a "csajozás" olyan mint a választás. az nyer aki a legtöbbet ígéri, független attól, hogy tudja nagyon jól megvalósíthatatlant ígér!
2011. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel az én pasim állandóan hazudik és átver, ezért én is állandóan hazudok és átverem. Így fer. Egyébként normális vagyok és tisztességes mindenkivel, csak azzal vagyok szemét aki velem is az.
2011. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!