Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a férje a hazasság előtt házassági szerződést akar aláíratni, melyben ki van kötve, hogy válás esetén jövedelemarányosan részesülnek addig megszerzett vagyonukból(itt többnyire kp-ra gondolok)És ami engem felháborított, hogy gyerek születás esetén sem akar ezen változtatni a leendő férj.Mondtam barátnőmnek, hogy gondolja át ezt az egészet, mert ha pl a férj félrelép x idő után(mégha nem is olyan fajta)nincstelenul távozik a kapcsolatból, mert a férj kb ötszörösét keresi, mint ő.
2011. jan. 30. 11:12
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
75%
Am. meg megoldás: ne váljanak el. :) (előző voltam)
2011. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
50%
mármint a 11:23-as :P
2011. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
51%

NEM KORREKT!

Jesszus,jól vagytok?!

A nő normál esetben ha 2 gyereket akarnak akkor 6évig otthon lesz de min.4évig ami azt jelenti hogy akkor az ő keresete sokkal de sokkal kevesebb lesz arra a pár évre attól függetlenül hogy akarta-e vagy nem!!!

2011. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek a férjjel!

(pedig nő vagyok)

A gyerektartás egy esetéeges válás után más tészta

A nő meg majd eltartja magát..


Sztem is korrekt ez így.

2011. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
54%
És hol itt a bizalom?? jesszus..ezek után biztos nem akarok férjhez menni, inkább megspórolok magamnak egy csomó pénzt amit (lehet) nyugtatóra és altatókra költenék, na meg a megaláztatástól is megkímélem a gyerekem, vagy magamat.Minden kapcsolatnak az egyik alappillére a bizalom..ha már így indulnak neki, akkor össze se házasodnék..főleg ha majd lesz gyerek, akkor meg több kedvezmény jár a nőnek ha "egyedülálló"ként neveli a gyereket.
2011. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 BlackSword ***** válasza:
27%

Kedves 21L!

Szerintem ez teljesen korrekt... Szép dolog a szerelem, és a kötődés egy házasságban, de az első előbb-utóbb el fog múlni... Aztán jön a szenilitás meg a veszekedés... (remmélljük nem sújosan)... Korrekt a szerződés, mert amíg két ember szereti egymást addig szükségtelen, s ha mit ad Isten mégis válás a vége, akkor már megvannak a szabályok, ki vannak osztva a javak... Nem lehet vita abban, hogy ki kié, kinek mennyi jár... Ha nincs válás, akkor meg egy porfogó az egész...

2011. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
67%

21/L vagyok.

Ezek után a büdös életbe nem fogok házasodni, (szinte) mindenki egy számító dög ezek szerint...

Nekem sokkal fontosabbak a lelki dolgok, mint az anyagiak, de úgy néz ki szinte senkiben nincs emberség már, hogy majd normálisan kezeljék a helyzetet, ha ne adj Isten válásra kerül a sor...

2011. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 21/L!

A körülmények adják meg, hogy korrekt-e vagy sem.

Ha te 21évesen hozzámész mondjuk egy 60éves gazdag emberhez, annak az embernek van oka feltételezni, hogy csak a pénzéért mentél hozzá.

Ha az a gazdag ember 25 éves, akkor valószínűleg van rá oka, hogy szerződést akarjon kötni.

Ha ez sincs meg, hülye vagy ha ezek után hozzá akarsz még menni.

Tehát korrekt.

Mindezt mondom menyasszonyként, mindketten egész jól keresünk a párommal 20/L

2011. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
56%

És még levagyok pontozva 50%-ra!

Milyen aberrált emberek járnak ide,úristen!

FELFOGTÁTOK HOGY GYERMEK SZÜLETÉSE ESETÉN SEM AKAR VÁLTOZTATNI EZEN A SZERZŐDÉSEN???

A gyerekeket nem akarja majd felosztani????

Vagy ha felnőnek nem akarja visszakérni a neveltetésükre szánt pénzt????

2011. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
72%
Én semmilyen szerződésbe nem mennék bele. Ha nem bízik bennem annyira, hogy szerződés nélkül elvegyen, akkor elmehetne a francba. Függetlenül attól, hogy ki keres többet....
2011. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!