Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Én néha megiszok 1 sört, 1 felest vagy bármilyen alkoholt. Előfordul olyan is hogy minden nap végén iszok valamit (1-2 pohárral csak) de nem viszem túlzásba. Akkor szoktam beb@szni amikor valamilyen buli van, vagy csak a haverokkal eliszogatunk, de az ritka. Találkoztam már 1-2 emberrel akiknek ez nem tetszik. Én nem tartom magam alkoholistának, ennyi jár. A feleségem szerint ez normális bár ő nem iszik egy kortyot sem. Van gyerekem is. Emlékszem hogy amikor én is kicsi voltam apám is megitta a magáét mégis normálisak lettünk tesómékkal együtt. Igazából nem érdekel mit mondanak mert én jobban tudom. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

30/F


2011. nov. 1. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

"Igazából nem érdekel mit mondanak mert én jobban tudom. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is."


Ez így elééggé ellentmondásos... :)

2011. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azzal semmi baj,hogy nagy meló után meg iszol egy jó sört, vagy valami finom pörkölt mellé egy pohár bort.

Azzal hogy " be@szól" még ha néha is az azért nem szép látvány.

De...tudod mit a te nejed ezt tolerálja akkor itt senki véleménye nem számít!

2011. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó 2 mondtad furán jött ki :D

egy kis városban lakunk (amúgy olyan mint egy nagy falu) és itt mindenki mindent jobban tud nálam úgyhogy sok a hazugság.

Azért kérdezem tőletek mert nem ismertek és így őszintébbek vagytok.

2011. nov. 1. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi gond. Amíg nem az van, h betegesen kívánod az alkoholt, vagy túlzásba viszed, v minden pénzedet erre költöd, addig miért ne, ha egyszer jól esik? Aki meg megszól ezért, annak valószínűleg a saját háza táján kéne először körülnéznie.

(Mindezt úgy írom, hogy igen ritkán iszom alkoholt)

2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ,hogy valóban szükséged van arra az 1-2 pohàrra?

Nagyon fiatal vagy még és elõfordùlhat, hogy a mennyiséget késõbbiekben fokoznod kell.

Nekem igazàból nem hiszem, hogy tetszene ha a férjem minden este bûzlene a sör szagtól.


A feleséged el fogadja igy, akkor nincs probléma.

Õszintén mondd meg nekem, hogy valóban jobban érzed magadat,amikor megiszod ezt az 1-2 pohàrral, vagy csak megszokàs az egész?

2011. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Néha jobb egy kicsit főleg amikor ideges vagyok. Amúgy van olyan hogy 1-2 hétig nem iszok mert nem kell. Utána gondolok egyet és folytatom.
2011. nov. 1. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is rendben van:)


Néha én is megiszom 1-1 sört.Esténként a teraszom a szüleim főleg nyáron mindennap iszogatnak.

2011. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem apukám, anyukám, tesóm, szinte mindenki alkoholista a családban. és mind pont gy kezdte. Nem mindig , de azért bulikon brutálisan, azért jólesik. ezek mind a kezdeti dolgok, ahhoz hogy alkoholistává válj. Most úgy gondolod tudod irányítani, és akkor hagyod abba amikor akarod. Apum is ezt mondta, tesóm is, anyum is...És nem akkor hagyták abba amikor akarták, hanem akkor amikor már féllábbal a sírban voltak, és az utolsó pillanatban valami csoda folytán segítséget kaptak. Szóval gondolkozz el, hogy te irányítod a piálásod, vagy már a piálásod irányít téged!

2011. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elején egy alkoholista sem látja be, hogy az. Szerintem ennyi alkohol biztos út a kemény alkoholizmushoz.
2011. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A havi sorozes haverokkal az rendben van szerintem. Csak ne hanyasig.


Es az, minden nap iszol, az nem jo szerintem. 1-2 felesnek ugy sincs semmi hatasa, a majad meg nem tud regeneralodni.

2011. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!