Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kotott velem ilyen...

Miert kotott velem ilyen hazassagot tudtom nelkul?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve hazasok vagyunk es csak nemrèg tudtam meg hogy kulon vagyonunk van,vagyis ami az ovè azaz ove,ami az enyèm ahhoz meg neki nincs koze.. Bar nekem nincs is semmim.. Miert titkolta el hogy ilyen hazassagot akart? en lettem volna az elso azt mondani,hogy nekem nem kell a reszèbol,az zavar hogy a hatam mogott csinalta,.Jogom lett volna tudni hogy milyen hazassagot kotok ,nem? Nemtudom mit higyjek ezek utan.. ez szeretetre utal ? szerintem nem.. nagyon elszomorit a dolog.. Ti mit gondoltok ?
2011. jan. 25. 16:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerzödést CSAK úgy ír alá értelmes ember, hogy ELÖSZÖR elejétöl a végéig átolvassa, a kisbetüs részeket is. Aki nem igy csinálja, azt átverik, de meg is érdemli, ha ennyire ütödött.
2011. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a szerződés, már nincs mit tenni. El kellett volna olvasni.

Miért? Mit hittél, mit írsz alá?

2011. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból írom,de már az iskolába tanítják ha aláírsz valamit előbb olvasd el. a jövőre vonatkozólag szívleld meg a tanácsom. sorry
2011. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha aláírtad,akkor NEM a tudtod nélkül kötöttétek meg a szerződést! Miért nem olvastad el az aláírás előtt?
2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
93%

Ha már csak egy pillanatra is ránézel, hogy mit írsz alá a házassági anyakönyvi kivonaton kívül ügyvéd előtt, akkor ez most nem lep meg.. És tény, hogy a férjed beszélhetett volna erről Neked, de lehet neki evidens volt, és mivel elvileg ránézésre aláírtad, egy szavad nem lehet!!

Tényleg butaság ennyire nem figyelni, már bocs.. :(

2011. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
miert vagyok hulye? alairtam volna en igyis ugy is,nem erdekel a vagyona,nem azert mentem hozza,az zavar hogy nem szolt rola,egyebkent van kislanyunk,es mar akkor is volt amikor osszehazasodtunk..
2011. jan. 25. 17:22
 27/40 anonim ***** válasza:
77%

17:13

Na, ezt viszont már sehogy nem lehet megmagyarázni azzal, hogy a férjed pusztán "szeretetből" hazudott neked arról, hogy mit írsz alá.

Nézz szembe a tényekkel: hülyére vett.

Te meg sajnos nem figyeltél.

Mindig el kell olvasni, mit írsz alá, és ha valamit nem értesz, azt megkérdezni, még akkor is, ha félsz, hogy hülyeségnek tűnik!


Ha az én párom akart volna házassági szerződést, akkor megbeszéltük volna és minden további nélkül aláírom.

Viszont, ha ilyen trükköket alkalmazott volna, hogy nem szól és úgy próbálja meg aláíratni, hogy valami más papírnak tünteti fel, úgy ott hagytam volna, hogy még a háza porát is lesöpörtem volna a cipőmről, hogy azt se vigyem magammal!

2011. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
40%

Azért nem szólt neked erről mert szeret és nem szeretett volna megbántani. Viszont a másrész gondolta arra is, hogy mi van ha esetleg elváltok és bebiztosította magát.Rengeteg csúnya válás van és habár fáj egy friss házasságban ezt kimondani de vége lehet a közös életeteknek.


Beszélték vele erről? Egyébként tényleg el kellett volna olvasnod a papírokat...

2011. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

"miert vagyok hulye? alairtam volna en igyis ugy is,nem erdekel a vagyona,nem azert mentem hozza,az zavar hogy nem szolt rola,egyebkent van kislanyunk,es mar akkor is volt amikor osszehazasodtunk.."


- Akkor mi itt a gond? Ha annyira érdekelt volna, elolvashattad volna, amikor aláírod. Senki sem gátolt meg benne.

2011. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a mai világban ez nem egyedüli dolog. Hogy te nem tudtál róla az érthetetlen . Tiszta ügy , ha válásra kerül a sor.Ő bebiztosította magát.Attól még szerethet...
2011. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!