Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kotott velem ilyen...

Miert kotott velem ilyen hazassagot tudtom nelkul?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve hazasok vagyunk es csak nemrèg tudtam meg hogy kulon vagyonunk van,vagyis ami az ovè azaz ove,ami az enyèm ahhoz meg neki nincs koze.. Bar nekem nincs is semmim.. Miert titkolta el hogy ilyen hazassagot akart? en lettem volna az elso azt mondani,hogy nekem nem kell a reszèbol,az zavar hogy a hatam mogott csinalta,.Jogom lett volna tudni hogy milyen hazassagot kotok ,nem? Nemtudom mit higyjek ezek utan.. ez szeretetre utal ? szerintem nem.. nagyon elszomorit a dolog.. Ti mit gondoltok ?
2011. jan. 25. 16:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Jól értem; egyedül kötött házassági szerződést a tudtod nélkül? Ilyet lehet?!


Nekem valahogy gyanús...

2011. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

Hihetetlen hogy nem tudtál róla mert alá kellett írnod ezt a "megegyezést"!

Úgyhogy...!

2011. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
17%
Szerintem nagyon szeret, ezért is nem akart megbántani, hogy előhozakodik ilyennel. Nem csinált belőle nagy ügyet, mert nem gondolja h lesz jelentősége, de biztos ami biztos alapon megkötötte ezt a szerződést. Szerintem korrektebb, mint házasság előtt ilyenről beszélni: "ha válunk az enyémből nem kapsz".
2011. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
16%
Ovatos akar lenni,amit meg is lehet érteni a mai vilàgban.Viszont nem szép dolog,hogy nem mondta el neked.
2011. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

Azért ez meglep,hogy a tudtod nélkül kötött ilyen házasságot.Ugyanis amiről te beszélsz az vagyon szerződésnek hívják,amit a házasulandó felek kötnek meg a vagyonuk érdekében(evvel nincs is gond,hiszen ha valaki viszi a vagyonát az mégiscsak az övé) De ezt titokban nem lehet megoldani mert ügyvéd előtt kell aláírni mindkét házasulandó félnek..Te hol voltál akkor? Ha pedig a férjed a nevedet oda hamisította egy általa megkért nővel az bűncselekmény,és semmimnek tekintik..

Akkor hogy is volt ez?

2011. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint aláírtál egy papírt, úgy hogy el sem olvastad mit írsz alá. Hát már bocs,de magadnak köszönheted. Amúgy meg örülj neki, hogy nem azt íratta alá veled, hogy minden ingóságodat ő kapja válás esetén. mert ennyi erővel akár az is lehetett volna, ha el se olvastad.
2011. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

de durva... nem is gondoltam hogy van ilyen ember.De ez tényleg nem lehet "igaz", hiszen ehhez a te beleegyezésed is szükséges, így az aláírásod.Ha tudod hogy hol és kinél kötötte meg, akkor menj el az illetőhöz és kérd el a másolatot, hogy valóban erről van-e szó.

Hogy szeretet-e?? hát nehéz erről véleményt nyilvánítani, ugyanis ezekszerint ő előre látó vagy óvatos ember..nehogy követeld azt tőle váláskor ami jogilag nem is lehet a tiéd.

2011. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

Most ezt azért megmagyarázhatnád.

Ha nélküled irt BÁRMILYEN papirt arról, hogy neki különmarad a házasság alatt szerzett vagyona is, az nem érvényes. Ha te aláirtad, akkor tudtál róla.

Szóval miről beszélsz???

2011. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%

17:00 vagyok, itt egy link, olvasd el:

[link]

2011. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
40%

Hogy lehet ilyet a másik tudta nélkül csinálni?????? A házassági szerződést nem kell mindkét félnek aláírni?


Ha lehetséges ilyen és a párod megcsinálta, akkor nem tartom szép dolognak. Erről azért tudnod kellett volna. Milyen kapcsolat az, amiben ennyire nem játszik szerepet a bizalom és az őszinteség?


Szerintem egyszerűen csak félt a lehetséges reakciódtól, azért nem merte elmondani.

De kérdezted már őt erről?

2011. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!