Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most fedeztem fel, hogy a 10...

Most fedeztem fel, hogy a 10 éves unokahúgom 14-nek írja magát a közösségi oldalakon, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Persze lebuktattam őt, ráírtam az üzenőfalára, hogy csajszi, elírtad a születési éved. Ezért nagyon ki lesz rám akadva, mert láthatták párszázan, de én meg nagyon meg vagyok döbbenve. Miért kell ekkorát lódítani? Még csak 10 éves kislány, könyörgöm!!!!!!!!!! A helyzet az, hogy ő nem tudja, de 14-nek nem is menne el, mert nagyon gyerekarca van, és képei is vannak fönn. Picit siet a leányzó, de hova??


25/L


2011. jan. 20. 00:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Ezen ne csodálkozzunk. Amíg valaki nagyon fiatal, addig idősebbnek szeretné mutatni magát, később ez megfordul. Nem mindenkire igaz egyforma mértékben, de ez a tendencia. Ha ez az igény nem lenne meg az emberben egész fiatalon, akkor nem fejlődne. Olyan akar lenni, mint a "nagyok". Ezért tanult meg járni, beszélni stb.
2011. jan. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%
....ne csodálkozz, ha feltesz bosszúból akármilyen prosti oldalra. - Amire leellenőrzik, törlik éppen elég ciki lesz. - Hónapokig hívogatnak, utána kirak megint.... és még nincs is bűntethető korban efféle csúnya csínyekért.
2011. jan. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Na ácsi, ácsi!! Jól látom, hogy a kiskölköt véditek? Szépen is vagyunk, ha már minden kisgyerek megtehet mindent! Nem tán ti is ilyen cipőben jártatok annak idején, vagy ti magatok is 10-11 évesek vagytok?
2011. jan. 20. 02:30
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Ez mindenkivel így van (velem is ez volt, emlékszem általános iskolás 6.-os voltam, amikor 8.-osnak akartam magam mutatni, és annyinak mondtam magam egy srácnak, aztán egyre tovább haladt a hazudozás és a végére már nem tudtam h mit hazudtam neki) Egyébként minden gyerek így van. Először 14 éves akar lenni,majd ha azt betölti akkor 16, majd utána 18, 19, 20 satöbbi. Szerintem jól tetted ezt, hogy kiírtad az üzenőfalára, lehet hogy most mindenki le fog pontozni, de nekem az unokahugom 13 éves, 16-nak adta ki magát és mindenféle 25-28 éves formák írogattak neki taliért könyörögve stb. Magam sem vagyok öreg, 18 éves vagyok, de belátom, hogy teljesen felháborító amit a mai fiatalok művelnek. Szerintem addig nincs okod különösebb aggodalomra, amíg nem kezd el sminkelni, gyakran eljárkálni otthonról órákra, mikor azt mondja, hogy a barátnőjéhez megy, de látszik rajta hogy hazudik, vagy esetleg le is bukik vele. Mindenesetre amíg nem tesz ki magáról kirívóbb képeket szerintem addig nem kell tovább aggodalmaskodnod.


18/L

2011. jan. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Korrektebb lett volna privátban éreztetni vele, mint rögtön pellengéren?!
2011. jan. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem éjjel kell kiírni az ilyen kérdést, valahogy éjjel az ilyen felháborító dolgok védve vannak, furamód, és mikor a megfelelő gondolkodásmóddal rendelkezők kelnek munkába igyekezve, és a délelőtti időkben jönnek a helyes válaszok, kérdező, én is jártam már így. Különben teljesen egyetértek veled, ugyanis az én rokonságomban is van ilyen leányzó, és annak barátnői. Sajnálattal veszem észre, hogy a szülő valahogy elpárolog az esti- későesti!!!- órákban, ezért a 10-11 évesek éjfélekig ülnek a gép előtt, nem épp hozzájuk illő oldalakat bámulva, mikor másnap iskola, amit persze ők nagy ívben letojnak, már elnézést. Egyre több a közösségi portálokon a -utálom a sulit, lájkold te is- szöveg, és mennek egymás után, bukásra állva, várva a szebb jövőt, a szülők pénzét és az élvezetet, amiből aztán olyan nagy bajok származnak... Igen, ilyen a mai modern, csúcs társadalom, ide jutottunk. Itt megjegyezném, hogy látok még gyereket könyvtárban, és anyjához bújva mesét olvasva, úgyhogy tisztelet a kivételnek. Kedves kérdező, jól látod a problémát, tenni kéne ellene, de még kevesen vagyunk.

Egy pedagógus.

2011. jan. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az én húgom is 14-nek van reggelve, de a bemutatkozásnaál ott van hogy 11. Ő a FishWorld-el játszik rajta, azért.
2011. jan. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

ha a facebookról van szó, akkor nem azért csinálta , hogy idősebbnek tűnjön.

Mert facera csak 14 fölött lehet regisztrálni.

13L

2011. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%

de hülye vagy, tizennégy éves kor alatt nem enged regisztrálni!!!


amúgy meg ha idősebbnek akarja mutatni magát, akkor is is mi van... majd ha te fiatalítod magad akkor ő is jól beéget (mire ő lesz 25)


ezt nagyon nem illett volna nyilvánosan kiírni... majd visszaadja egyszer.


amúgy szerintem azért írt 14-et mert annyi a minimum...nemis írhatott volna mást.

2011. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezőnek. A probléma alapja, a válaszolók 90% gyerek, és ugyan ezt csinálják.

Mit vársz tőlük?

Teljesen igazad van és jól tetted, hogy kiírtad a valós korát. Igaz ezzel még nem oldottad meg a problémát.

Figyelj oda rá, mért gondolom a szülei nem értenek a géphez vagy nincsenek reggelve.

A pofakönyvön nincs korhatár a regisztrációnál.

Figyelj rá, egyszer még valamitől/kitől megóvhatod....

2011. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!