Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenéz az unokahúgom mert én...

Lenéz az unokahúgom mert én nem vagyok menő. Ezek után hogy legyek vele rendes?

Figyelt kérdés

Az unokahúgom az utóbbi időben nagyon elszállt magától: iszik, cigizik, bulizik. Tudom ez nem baj, most fiatal stb. de én soha sem voltam ilyen...Nem vagyok egy bulizós típus, nehezen ismerkedem, elég visszahúzódó vagyok. 2 hét múlva esküvőre fogunk menni, arra gondoltam hogy mivel nincs barátom és alig lesz ismerősöm, majd vele el leszek. Erre ma az anyukája körülírta hogy mennyivel másabbak vagyunk, és kb az volt az értelme hogy én ciki vagyok neki, mert nem vagyok egy menő csaj. Na most így hogy menjek el az esküvőre? Semmi kedvem az egészhez...


Én 21, ő 18 éves.


2011. aug. 20. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyel magadra buszke. Anyukaja normalis? Szerintem nem, ha egy ilyen lanyara buszke. Vigyel barkit, csak ezt a hulye p.csat ne. Csak lejaratna.
2011. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
duzzogj elötte, hátha észreveszi magát és kicsit észhez kap...
2011. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szrd le, es ne menj el az eskuvore.

Nem meno ez, hanem szanalmas.

2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy büszke rá az anyukája (szerintem nem is mindenről tud) én is csak a netre feltöltött képek alapján szembesülök a dolgokkal. Meg ő csak annyit mondott, hogy az ő lánya teljesen más irányt vett mint én (mert régen olyan volt mint én, jól ki is jöttünk egymással) csak mióta "felnőtt" azóta ilyen. De tudom, hogy erre célzott...

Úgy elment a kedvem mindentől :S Lehet nem megyek el az esküvőre. Meg nem tudok magammal vinni senkit sem...

2011. aug. 20. 15:15
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az is eszembe jutott, hogy a polgári meg a templomi esküvőre elmegyek, hogy ne legyen sértődés, de aztán hazajövök. Mert én jobban a lagzitól félek mikor majd ott ücsörgök egyedül. Meg ott lesz a legjobb barátnője aki egy kis krva, olyan dolgai vannak hogy az unokahúgom apjára rámászik meg ilyenek...

2011. aug. 20. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha anyukaja azt mondta, hogy az o lanya mas iranyt vett, akkor nagyon sok mindent tud, es tobb mint valoszinu, hogy nem dicsekedesbol mondta, hanem szomorusagbol, csalodottsagbol.

Mar miert ne mennel el az eskuvore. Talalj valakit, vagy menj egyedul, aztan vagy unokatesodhoz vagy mashoz hozzacsapodsz. Emberekkel ismerkedni is jo, erdekes.

2011. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én elmennék az esküvőre illemből, és nem törődnék az unokahúggal.

nekem is ilyen menő unokahúgom van, annyiban volt más a szitu, hogy ő rendes volt velem (gondolom persze azért le is nézett), de lelki szemetesnek jó voltam.

ő otthagyta a sulit, bulizott, utazgatott mindenfelé a pasijával, én meg éltem a kis stréber életem.

aztán 11. vége után kirúgtam a hámból, bulizós lettem, lett póthajam, műkörmöm stb.

előtte halálosan irigyeltem az unokatesóm, hogy bezzeg neki milyen jó, szép, gazdag, és menő, én meg ronda, csóró, és lúzer vagyok :/

aztán a gazdagságon kívűl a többit megvalósítottam.

1 év múlva találkoztam unokatesómmal, most egész más a viszonyunk. sokszor hív, együtt bulizunk, de én vagyok az egyetlen, akiben bízik, akinek elmondja a titkait, mert a hasonló "menőkben" nem lehet bízni, ezek látszatbarátságok.

lehet, hogy egyszer megváltozik egyikőtök stílusa, és közelebb kerültök egymáshoz, ahogy mi. :)

sosem lehet tudni, mit hoz az élet...

20/L

2011. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg köszönd meg neki inkább, meg az anyukájának is. Abba bele sem kezdek, hogy az anyjának milyen jelleme van...


Azért a családod, hogy olyannak fogadjanak el amilyen vagy. Vagy ki elött "ciki" neki Veled lenni?

Nem hinném, hogy a családodból túl sokan tartják rendellenesnek, hogy nem zünlessz.

2011. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerkednék ahelyett hogy egy olyan csajjal foglalkozzak aki lenéz engem.Hiába büszke magára hogy ha az ivás és a cigi-t akkor kezdik el ha valamit pótolni akarnak.Ez kényszer cselekvés.Te ne kezd el azt amit ő hogy lenézed hanem otthagyod a fenébe.Mert ha ugyan azt tennéd akkor te se lennél különb.De lehetséges hogy lesz egy helyes férfi vagy esetleg a közeledben akivel szívesen elbeszélgetnél :)
2011. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te vagy az idősebb és normálisabb is, ahogy látom szóval ne is foglalkozz vele.

Szerintem is menj el a szertartásra aztán ha nem akarsz a lagziba menni szépen menj haza és kész. Mondhatod hogy fáj a fejed vagy valami.

2011. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!