Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukád bombanő? Apukád...

Anyukád bombanő? Apukád kigyúrt menő csávó? :D

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok, akiknek anyukájuk/apukájuk korukhoz képest nagyon fiatalosak, szépek, jó alakjuk van, adnak magukra, fodrászhoz járnak, az utcán megnézik őket stb? Ér titeket emiatt kritika, elítélés?
2011. febr. 27. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám viszonylag fiatal és elég fiatalosan is öltözködik,szóval többször nézik a nővéremnek mint az anyámnak:D de engem nem zavar amúgy is inkább olyan a viszonyunk..hátrányát még nem éreztem..:D

14/L

2011. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na az jó.:D Szeretnék énis ilyen anyát..:) 14/L
2011. febr. 27. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 48 éves, kinézetre kb. 30-35, legalább is az ismerőseim szerint :) Azt nagyon nehezen hiszik el, hogy már nagymama :D

Szerintem abban semmi kivetnivaló nincs, hogy egy nő 50 körül is ad magára, csinos, szépen öltözködik, nem öregesen. Én eddig csupa jót hallottam, hogy milyen szép, milyen csinos az anyukám. Igaz, nem is úgy öltözik, mint egy 20 éves, nem ribancos, stb., hanem egyszerűen csinos és igényes. Én nagyon remélem, hogy ennyi idősen én is így fogok kinézni :)


Hát apukám nem éppen kigyúrt menőcsávó, van némi pocakja, de ő is az a típus, aki fiatalabbnak néz ki. Ő 53 éves, de kb. 40-nek szokták tippelni, többek közt azért, mert a mai napig alig van ősz hajszála, munkájából adódóan eléggé elegánsan kell öltöznie, a viselkedése sem öreges, sőt, egy nagyon lendületes, határozott ember.

2011. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 27. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyum elég fiatalos. Sőt, még fiatalosabb szeritnem mint én :D többször bulizik, olyan rucikat hord hogy na.. szóval jó csaj :D (ált iskolában 7.ben egyik fiú osztálytársam meg is jegyezte milyen "jó csaj" anyum :D)

nemigen van hátrányom belőle, max annyi hogy mivel ő ilyen, ezért engem sokszor leszid társaságkerülő életmódom miatt :)

2011. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én fogom elvinni a prímet.Anyu 16 évesen szült, most lesz 34, apu meg 37.Sehol nem hiszik el, hogy a szüleim, de mi már csak nevetünk rajta.A barátnőm együtt jár anyuval szoliba, kondizni, úszni, apu meg tisztára olyan, mintha a bátyám lenne.Tök jó így, mindenkinek ilyet kívánok.


18/F

2011. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 56 éves, de ő is jár még gyantáztatni, fodrászhoz havonta, kozmetikushoz, és elég szépen, csinosan is öltözködik. Bár ő már túlment azon a ponton, hogy nagyon-nagyon fiatalos legyen, de azért ad magára. Sminkelni meg sose sminkelt:) Ja, és a barátnőim egytől egyig oda vannak érte, ha jönnek olyan mintha nem is hozzám jöjjének, hanem hozzá... :D:D
2011. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D:D:)
2011. febr. 27. 14:22
 9/9 anonim válasza:
jahh... nekem meg sikerült pont olyannak lennem , mint a fatterom :D 15/F
2011. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!