Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen erkölcstelenek...

Mért ilyen erkölcstelenek ezek a mai fiatalok? Mért ez a menő?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok, lehet h csináltam pár hülyeséget, járok havonta 1-2x bulizni, ilyenkor iszok egy keveset, de nem sokat, csak annyit, hogy jól érezzem magamat. 1-2x (de nem sokszor) megesett, hogy lekapott olyan fiú, akit nem ismertem, de nem szoktam senkire rámászni. Nem vagyok olyan jó tanuló, majdnem 4es átlagom van. Ellentétben vannak olyan barátnőim, akik minden héten isznak,hót részegek. 14 évesen lefeküdtek olyan fiúkkal, akikkel még csak nem is jártak és alig ismerték, minden héten mással smárolnak részegen, vagy egy héten akár több mindenkivel is, és erre büszkék. A szüleik persze nem tudnak semmiröl, azt hiszik h a kislányuk a barátnőjénél alszik, vagy suli után a parkban ül a barátnőivel. Semmit nem tanulnak, ezt sokszor hangoztatják, de annyira nem rossz tanulók, a 3as átlaguk megvan. Hogy tudnak ezek a lányok és fiúk így élni? Pedig a szüleik nem erre nevelték őket. Nem szégyellik magukat? Hogy tudnak a szüleik szemébe nézni? Miért ez a menő manapság?
2011. jún. 19. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
én is anno minden héten ittam, hót részeg voltam, mégis ötös tanuló voltam, 5 emelt érettségivel. nem értem miért függene össze a kettő...
2011. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Te havonta párszor jársz bulizni, ők hetente. Ők többet isznak, te kevesebbet. Ők többet pajzánkodnak, veled néha megesik.. Neked 4-es átlagod van, nekik 3-as. Nem látok olyan eget rengető különbséget.
2011. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

ötös emelt*


irigy vagy kérdező rájuk, mert tudnak szórakozni, tudnak bulizni, élni. fiatalon ezt kell csinálni, mert később már nem lehet.

2011. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Én is sokat jártam bulizni régen, volt, hogy heti 3 alkalommal, többször be is rúgtam, mégis jól tanultam, nem ment tönkre az életem emiatt. Persze nem kell túlzásba se vinni.

Te meg miért törődsz vele, hogy mit csinálnak mások? Ha nekik így jó, hadd tegyék, majd megunják.

23/L

2011. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

ÖT emelt érettségit tettél?!

Aha persze.

Vagy ha mégis, akkor mi a fenének?

Elég sok okos, szorgalmas ismerősöm van, de senki nem csinál ÖT emelt érettségit. Még a három is sok lenne, arról már nem is beszélve, hogy értelmetlen, felesleges.


kérdezőnek: azért nem mindenki ilyen. akik így viselkednek, azok a feltűnőek, és olyan, mintha ők lennének többségben, de szerintem nem így van...

(ne törődj velük. lehet, hogy egész életükben ilyen felelőtlenek lesznek, lehet, hogy ők lesznek, akik 3-szor válnak és csomó különböző férfitől lesz gyerekük, és nem fogják érteni, miért boldogtalanok...)

2011. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Az emberek nem egyformák...aki 14 évesen vágyat érez arra hogy k.rválkodjon az csak csinálja. 20 éves korára egy elhasznált, kiégett rongy lesz belőle.
2011. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
minek teszik fel 100adszorra ezt a kérdést?? a választ senki nem tudja, vagyis tudjuk hogy ilyen a mai világ, persze a média, a látszat azt mutatja ettől leszel közkedveltebb ha ilyen vagy, emellett szórakozni jó. emellett mert ostobák. amint látod simán tudnak így élni. nem szégyenlik magukat. nem néznek a szülők szemébe, mert azok le se szarják őket. pont.
2011. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Jájjjjj 5858554532. ilyen kérdés.. Lerágott csont..
2011. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

"tudnak szórakozni, tudnak bulizni, élni."

Hát persze. Aztán jönnek a GYK-ra kérdezni, hogy terhesek-e, nemibetegek-e, miért verték át őket, stb. Így kell élni...

2011. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Lerészegedés... és?

Lefeküdtek pasikkal... és?

Rossz tanulók...és?


Neked mások életéhez mi közöd?

2011. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!