Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen erkölcstelenek...

Mért ilyen erkölcstelenek ezek a mai fiatalok? Mért ez a menő?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok, lehet h csináltam pár hülyeséget, járok havonta 1-2x bulizni, ilyenkor iszok egy keveset, de nem sokat, csak annyit, hogy jól érezzem magamat. 1-2x (de nem sokszor) megesett, hogy lekapott olyan fiú, akit nem ismertem, de nem szoktam senkire rámászni. Nem vagyok olyan jó tanuló, majdnem 4es átlagom van. Ellentétben vannak olyan barátnőim, akik minden héten isznak,hót részegek. 14 évesen lefeküdtek olyan fiúkkal, akikkel még csak nem is jártak és alig ismerték, minden héten mással smárolnak részegen, vagy egy héten akár több mindenkivel is, és erre büszkék. A szüleik persze nem tudnak semmiröl, azt hiszik h a kislányuk a barátnőjénél alszik, vagy suli után a parkban ül a barátnőivel. Semmit nem tanulnak, ezt sokszor hangoztatják, de annyira nem rossz tanulók, a 3as átlaguk megvan. Hogy tudnak ezek a lányok és fiúk így élni? Pedig a szüleik nem erre nevelték őket. Nem szégyellik magukat? Hogy tudnak a szüleik szemébe nézni? Miért ez a menő manapság?
2011. jún. 19. 15:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Talán az , hogy a legjobb bnőim így viselkednek, közbe nem tuddják leírni helyesen azt h hülye, és látom h igy megy tönkre az életük..
2011. jún. 19. 15:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem értem miért a legjobb barátnőid. én akiket nem szeretek és lenézek azok nem a barátaim.
2011. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal törődj,hogy a Te életed jól sikerüljön,mások élete jobb,ha hidegen hagy.Abba fektess energiát,hogy a Tiéd jobb legyen,ne abba,hogy másokét figyeled.Gyerekes és értelmetlen mások felett pálcát törni.Felelőtlenek és hülyék,de ettől Neked nem lesz rosszabb.Ennyi.
2011. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

A te szüleid tudják, hogy havi 1-2 alkalommal leiszod magad? tudják, hogy idegenekkel smárolgatsz? Azt, hogy hármassal toporogsz az iskolában?


Érdekes, hogy a magad dolgait mennyire megszépítetted: "igen, én is, de nem annyira..."

Nevetséges volt olvasni a szavaidat. Úgy adod elő magad, mintha te valójában soha semmit hasonlót nem csinálnál mint a barátnőid, ha mégis az vagy ritkán van, vagy természetesen nem a te hibádból.

Hogy tudsz így élni, hogy még magad előtt is letagadod az igazságot?

2011. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanazt csinálod, csak hozzá még erkölcscsőszködsz is. Bocsi, de utálom az ilyen embereket.

És miért a legjobb barátaid ilyenek? Ha ez valóban zavarna, akkor nem ilyen emberekkel barátkoznál. Érdekes, az én legjobb barátaim közül egyik sem csinál ilyet.

2011. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!