Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most fedeztem fel, hogy a 10...

Most fedeztem fel, hogy a 10 éves unokahúgom 14-nek írja magát a közösségi oldalakon, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Persze lebuktattam őt, ráírtam az üzenőfalára, hogy csajszi, elírtad a születési éved. Ezért nagyon ki lesz rám akadva, mert láthatták párszázan, de én meg nagyon meg vagyok döbbenve. Miért kell ekkorát lódítani? Még csak 10 éves kislány, könyörgöm!!!!!!!!!! A helyzet az, hogy ő nem tudja, de 14-nek nem is menne el, mert nagyon gyerekarca van, és képei is vannak fönn. Picit siet a leányzó, de hova??


25/L


2011. jan. 20. 00:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
lehet mert 14 alatt nem lehet regisztrálni, azthiszem a fészbukon pont így van, de nem vagyok benne biztos, már rég regisztráltam. szóval ez az egyik lehetőség, és ő meg szerett volna felkerülni mert ott pl vannak játékok, meg minden.
2011. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Mind siet. De az ilyen jellegű közösségi oldalak használatai , ilyen korban, az mindenképp a nem megfelelő szülői odafigyelés eredménye. Ha már beköttetik a netet el is kéne magyarázni mire való.
2011. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, megnéztem, és hát lehet úgyis ha 2011ben születtél. akkor valami más miatt... nemtudom.
2011. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%

Csak "nagyobb" lánynak akar látszani.


Én egy gimnáziumban dolgozom, a 11-12 éves lányok jobban ki vannak festve, hajuk megcsinálva (festék, fazon), öltözködésük is szinte sokkal kirívóbb mint a 17-18 éveseké, vagy velük egy szinten van. Mondjuk ez inkább a szülők hibája.

Én 27 éves vagyok, de nekem középiskolás koromban szólt az osztályfőnököm az anyukámnak, hogy ne fessem a hajam mert már szólt az igazgató. Pedig nem is festettem a hajamat. Volt olyan fiú osztálytársam akit az igazgatónő küldött haza átöltözni, mert rövidnadrágba ment be az iskolába.

Ma már nincs ilyen. Némelyik tanár is botrányosan öltözködi, akkor meg miröl vegyen a gyerek példát.

2011. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy se az anyja, se az apja nem nézi, hogy mit gépezik, de örökké a gép előtt ül, ahogy hazaér az iskolából. Az anyja egyedül neveli a 3 gyereket, őt meg még 2 kisebb tesóját, az apja gyakran látogatja őket, de azért az mégsem ugyanaz. Tartok tőle, hogy kis unokahugiból is netcurva lesz.
2011. jan. 20. 00:27
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha arra készülne, 18-nak írta volna magát.
2011. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Gondolom, azzal tisztában van, hogy 18-nak már mégse megy el...
2011. jan. 20. 00:34
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem volt szép dolog tőled. Mikor fiatal voltam, én is idősebbnek adtam ki magam a neten, mégpedig azért, hogy komolyabban vegyenek. Igaz, én barátkozni meg beszélgetni jártam oda. Mellesleg normális voltam, akkor is és most is, az erkölcsi fertő nem itt kezdődik. Szerintem túlliheged. Vagy felhívja magához a pasikat?

Csak nehogy majd ő buktasson le téged, mikor te meg fiatalabbnak adod ki magad a korodnál.

2011. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Na az jó lesz, amikorra én fiatalabbnak akarnám magam kiadni, addigra ő is jócskán értelmes nagylány lesz már.

Én meg csak meg akarom védeni, hiszen nem az a dolga még, hogy nagylányt játsszon, hanem a tanulás és a valódi játék. Én ilyen idős koromban még jócskán babáztam, neki se kell sietnie, ráér még a fiúkkal bőven.

2011. jan. 20. 00:48
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Visszanyal a fagyi....
2011. jan. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!