Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változtatja meg folyton...

Miért változtatja meg folyton a jelszavát?

Figyelt kérdés

A barátom tudja az én msn és facebook jelszavam és én is tudom az övét.Ő ritkán lép be az enyémre.Viszont engem már idegesít,hogy hetente változtatja fbre a jelszavát és ha kérem akkor mondja,hogy mondjam meg,hogy mit nézek rajta...ma délután megnéztem és megint megváltoztatta.Megnéztem az msnjét...azt is...

Miért csinálja ezt?


2011. jan. 19. 14:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű az oka: a pasid tudja az internet egyik legalapvetőbb biztonságtechnikai szabályát: "jelszavat minimum havonta cserélj!"


Egyszerűen nem akarja, hogy bárki feltörje neki bármilyen accountját, én is gyakran változtatgatom, mert így biztonságos.


Az meg tényleg okos húzás, hogy senkinek nem mondja el a jelszavait. Mi köze annak máshoz?

2011. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!