Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változtatja meg folyton...

Miért változtatja meg folyton a jelszavát?

Figyelt kérdés

A barátom tudja az én msn és facebook jelszavam és én is tudom az övét.Ő ritkán lép be az enyémre.Viszont engem már idegesít,hogy hetente változtatja fbre a jelszavát és ha kérem akkor mondja,hogy mondjam meg,hogy mit nézek rajta...ma délután megnéztem és megint megváltoztatta.Megnéztem az msnjét...azt is...

Miért csinálja ezt?


2011. jan. 19. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Ezt hívják úgy hogy beteges féltékenység és a másikra való rátelepedés. Én már kidobtalak volna a srác helyében.

23/L

2011. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

1. Biztos, hogy nem bízik benned= Nem szeret!

2. Unja, hogy ennyire a seggébe vagy= Nem szeret!

Egyszerű, nem szeret, nem bízik benned, és már unja, hogy ennyire utánna nézel miket irogat, kinek, minek. stb.

2011. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen barátnőmnek sem adtam meg a jelszavamat sehová, pedig sosem volt semmi titkolnivalóm, egyszerűen ennyi magánszféra kell.


Amúgy meg suttyó dolog így kutakodnod a barátod után. Tartok tőle, hogy hamarosan dobni fog emiatt, legalábbis én biztos szakítanék veled.

2011. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A bankszámlakódját ne adja meg? Vagy azt már nem akarsz cserélni vele?


Az az ő kis magánszférája, ami mindenkinek jár. Neked is, neki is, és mindenkinek.

2011. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egymás leveleit nem bontjuk fel, ha már fel van bontva, de nekünk nem mutatták meg, akkor nem olvassuk el. Ugyanígy nem kutakodunk a családtagok szobájában sem, szerintem ez ugyanolyan magánszféra.
2011. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért változtatja, mert ajánlott időnként változtatni.


De ki vagy te, hogy belépkedj a fiókjába, és számonkérd, hogy miért változtat jelszót? Még ha a felesége lennél, akkor se tehetnél ilyent, pedig csak a leendő ex-nője vagy (legalábbis ha van egy csöpp esze).

2011. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
talán mert herótja van attól, hogy nézegeted. ennek mi értelme? ennyi privát szférára mindenkinek szüksége van. én sosem kérdezném meg a férjem jelszavát sehova, meg ő sem az enyémet. a bankkártyája pin kódját tudom, de az más, arra szükség lehet, ha pl. baleset éri vagy ilyesmi. de facebook jelszó? minek? aztán meg csodálkoztok, hogy szakítás a vége... gondolkodni szoktatok egyáltalán?
2011. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

ez vicc :D:D uristen

belépeget a pasija oldalára... xD ezen nem tudom túltenni magam

MINEK? hány éves vagy? tuti nem több 15nél

jézus

2011. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de mindenki oltogatja szegényt,de szerintem ha nincs mit titkolni akkor minek ez a magánszféra dolog?Ha együtt élnek akkor közös minden.Mi nem vagyunk házasok,de nekünk a gépen alapból el van mentve a jelszó, szóval csak rá kell kattintani és felhozza, bármikor be tudunk lépni a másik fiókjába, sőt volt h. én küldözgettem az ő email címéről önéletrajzokat amikor nem volt munkája, illetve én is belépek a fiókjába, mert szoktam játszani és ő is volt amikor az enyémbe lépett be.Sőt lehet furcsa mait mondok,de egymás bankkártyakódját is tudjuk,sőt van h. nálam van az ő kértyája,mert én közelebb vagyok a bankhoz és bármikor le tudok szedni pénzt ha kell neki,sőt az internetbankolásnál is használjuk a másikét,ha kell.Számomra ez normális és örülök, h. ilyen nyitott és bizalommal teljes a kapcsolat.Nincsenek titkok és félsz se.
2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nincsenek titkok és félsz se."


Tehát ha nem nézegethetnétek egymás cuccait, akkor nem bíznátok meg a másikban? Csak úgy, ha a másik 100%-osan átlátható?

Amúgy én sem értem, mi az istent lehet nézni egy facebook profilon. Azt a sajátodról is megteheted.


Olyan emberek viszont vannak, akik soha nem fogják megérteni, hogy csak azért, mert nincs a homlokodra írva minden jelszavad, nem jelenti azt, hogy titkolózol. Ha nekem megnézné a szerelmem a Hajvarázsos hírlevelemet, kiakadnék, pedig csak akciós balzsamról van szó benne.

2011. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!