Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a párod email-címének a...

Tudod a párod email-címének a jelszavát?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam,s most probáltam belépni és nem engedett be az eddigi jelszóval.Nem kutakodni akartam csak a kocsi fizetésével kapcsolatosan akartam vmit megnézni.Mivel ő mindíg elfelejt időben szólni hogy mikor fizessük be.Vagy valamit titkol?
2011. aug. 21. 09:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
én nem tudom a jelszavát. hát ha tényleg ezt akarod csak, akkor kérdezd meg. mutassa meg amit meg akartál nézni.
2011. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Tudom a e jelszavát nem szoktam nézni!

és nem titkol csak zavaro tudni hogy valaki lesegeti a cucaimat

2011. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tudom. Az az Ő privát szférája és munkaterülete (informatikus).


De nem titkol semmit, ebben biztos vagyok.


Mindenkinek kell egy kis magánterület.


8 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

2011. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Minden kódját tudom. Ő is az enyéimet. Mégse lépünk be egymás "cuccaihoz."
2011. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, ő nem. De nem szoktam nézni.
2011. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova tudom a kódjait,és be sem kell írnom,mert úgy tárolta el,hogy megjegyezze az otthoni gép.Így csak rá kellene kattintanom ahová akarok és már látnám is,de nem szoktam soha,sőt Én érzem magam rosszul,ha szól hogy lépjek már be,valamit nézzek meg,vagy Én igazoljak vissza valakinek,aki megjelölte.Nem szeretem megnézni,az íméljeit soha nem is szoktam,de a fészkukját nekem kell kezelni,pedig azt sem szeretem.
2011. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ő is az enyémet, meg is jegyeztettük a programokkal, így még azzal se kellene fáradni, hogy beírjuk, de nem szoktuk nézegetni a másikét, maximum, ha ő mutat, vagy én mutatok neki valamit!!!
2011. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
Én csináltam neki a fiókot,de azóta talán egyszer léptem be,akkor is ő kért meg rá. Bár ő nem egy túl online pasi. Nálunk a mobil lenne a veszélyesebb üzem.
2011. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Igen, tudom. Be is szoktam lépni, mivel az én e-mailjeim is az ő fiókjába vannak irányítva. Igazából mindenhez tudjuk egymás jelszavát. Közösségi oldalakat nem használjuk, de néha mikor eszembe jut, hogy ott is fent vagyunk, akkor felnézek az övére is. Más oldalaira nem szoktam felnézni, mert nem is érdekelnek. Mi egyébként mindent megosztunk egymással. Nincs veszekedés, hajtépés, ha pl. a másik e-mail címével regisztrálunk egy online filmes oldalra. Nem szeretnék emiatt lepontozást és durva szavakat kapni, mert nekünk teljes megfelel ez a nyitottság a másik felé.
2011. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

ne haragudj de mégis miért lépkedsz be a párod email fiókjába?

pontozzatok le nyugodtan, de mégis mi közöd hozzá?

bocs, de sztm itt nem az autóról van szó, mert arról vagy csekket küldenek vagy csoportos beszedési megbízás keretében leemelik a számláról....

nem értem miért vagy vele, ha nem bízol benne?

ennek így értelme kb semmi


a párom pénztárcáját és a mobilját se szoktam nézegetni?Minek?

bízom benne, ha meg akar csalni úgy is megcsal, ha meg nem akkor nem, 12 éve vagyunk együtt nem ellenőrízgetjük a másikat


most komolyan mit ellenőrízgeted?oké, most megtudtad, hogy nem tudsz belépni?most jobb?mi történt?egyből összeesküvés elméleteket gyártasz...


biztos észrevette, hogy folyamatosan csekkolgatod és elege lett, én se hagynám, hogy bárki ellenőrízgessen, még a páromtól sem tűrném el

ne vicceljünk már, hány évesek vagyunk?12?


ha tudni akarsz valamit, kérdezz rá

2011. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!