Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a párod email-címének a...

Tudod a párod email-címének a jelszavát?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam,s most probáltam belépni és nem engedett be az eddigi jelszóval.Nem kutakodni akartam csak a kocsi fizetésével kapcsolatosan akartam vmit megnézni.Mivel ő mindíg elfelejt időben szólni hogy mikor fizessük be.Vagy valamit titkol?
2011. aug. 21. 09:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva, sose voltam kíváncsi a barátom jelszavára. Facebook-on azonban láttam olyan dolgokat tőle, amik kicsit sem tetszettek. Bizonyos nőkkel túlságosan félreérthető beszélgetést folytatott az üzenőfalán. Én megkértem hogy törölje ezeket a p.icsákat, vagy végeztem vele, mert belőlem ne csináljon hülyét. Erre megadta a jelszavát, hogy lépjek be, töröljem azt aki zavar, és ellenőrizzem a továbbiakban ha úgy gondolom.

Én nem csináltam ezek közül semmit, mert nem az én dolgom az ő profiljának a kezelése. Saját maga csinálta meg, és én se akkor, se azóta nem léptem be.

Egymás email fiókjainak is tudjuk a jelszavát, de én sose nézem az övét, és ez szerintem kölcsönös.

2011. aug. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Én tudom az övét, ő nem tudja az enyémet. Ennek az az oka, hogy ő mindenhol ugyan azt a jelszót használja, kezdve a fórum regisztrációktól, youtube-on át az e-mailjeiig. A youtube accountját időnként használom, párszor megkért, hogy lépjek be neki az egyik online játékba, amit mindketten játszunk. Mondta, hogy nyugodtan olvassam el az e-mailjeit, de rosszul érezném magam, plusz külföldi, szóval egy szót nem értenék. :D Én meg gyakorlatilag csak az egyetem miatt használom a sajátomat, meg regisztrációkhoz, szóval nem marad le semmiről, de nem is érdekli.
2011. aug. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

17:19!

Mintha csak én írtam volna :-)


Nekünk ez a természetes, hogy mindent megosztunk egymással. Ahová belép a gépemen, ott mindenhol meg is jegyezteti a jelszavát. Nem értem, miért kéne ennyi magánszféra, ha egyik fél sem igényli. Ha nem látnám, hogy milyen levele jön, akkor meg elmondaná. Nem teljesen mindegy akkor, hogy belépek-e?

Ez nem bizalom kérdése, hanem ha egy pár vagyunk, akkor nem áll közénk semmiféle akadály. Mindent megosztunk egymással, mindent tudunk a másikról és így még bensőségesebb a viszony köztünk, mert annyira bízunk egymásban, hogy elmondjuk a jelszavunkat a másiknak.

Mondjak még durvább dolgok? A párom e-mail címéről is szoktam levelet küldeni, ha úgy van. Ráadásul ő meg fel szokta venni a telefonomat. Szörnyű tragédia, hogy ennyire állunk vagyunk egymáshoz :-)

A sok lepontozó hölgyeménynek meg csak gratulálni tudok. Gondolom egyikőjük sem lépett még be életében egyszer sem a párja dolgaiba és zavarja, hogy más megtehetni engedély nélkül :-) Ha a páromnak és nekem ez már évek óta minden gond nélkül megfelel, akkor nem értem, hogy miért böki más csőrét.

2011. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 ava87 ***** válasza:

"Tegyuk fel valaki valami nagyon szemelyeset ir neked, amirol nem szeretnel hogy mas is tudna,"

Itt nem is csak arról van szó, hogy én nem szeretném, ha más is tudna róla. Hanem pont arról, hogy ha nekem olyat ír valaki, akiről az a valaki nem szeretné, ha más is tudna. Történetesen én már jártam úgy, hogy a legjobb barátnőmnek írtam valamit, és erre a pasija olvasta el. Nekem nagyon rosszul esett, és nagyon mérges is voltam, mivel egyáltalán nem a srácnak szántam, hanem csak és kizárólag a barátnőmnek. Csak éppen nem is gondoltam rá, hogy más fogja elolvasni, mivel engem arra tanítottak kiskoromban, hogy a levéltitok szent, és sérthetetlen. Egyszerűen a feladóval szemben is tapintatlanság elolvasni más leveleit.

2011. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
52%

14:08-as vagyok,látom jól lepontoztatok.

Szó sincs arról,hogy bármilyen magánlevelezést elolvasna,vagy én az övét. Ha megkér,belépek,és kész,egyébként nem érdekelnek az üzenetei. Egyébként meg ne haraguddj,de egy komoly kapcsolatban szerintem nincsen magánlevelezés. És ha még a volt szeretőm írna is,akkor is nyugodtan tudhatna róla.Ha titkolgatnám csak rosszabb lenne. Egyébként ha nem tudná megnézni,is említenék neki egy ilyen kaliberű emailt.Én úgy gondolom,ez természetes dolog.

2011. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ma 09:20

Igazad van. Mi is ezért nem olvasgatjuk egymás leveleit, habár tudjuk a másik összes jelszavát.

Nem arról van szó, hogy titkaink lennének egymás előtt, de vannak jó barátaink, akik esetleg valami személyes dolgot írhatnak nekünk magukról, amit csak és kizárólag annak a személynek akarnak elárulni, akinek a levél szól. Nekem is rosszul esne, ha egy barátnőmnek valami nagyon személyes dolgot írok le magamról és a férje meg elolvasná.

Ilyeneket sem tiltunk meg a másiknak, hogy elolvassa, de azért van bennünk annyi diszkréció és tisztelet, hogy eszünkbe sem jutna ilyenbe beleolvasni kérdezés nélkül. Ennyi az ún. "magánszféra" nálunk, de ez is inkább a barátok magánszférájának a tiszteletben tartása.

2011. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsolatban egyébként milyen dolog az, hogy az ex-el vagy a volt szeretővel titokban folytat valaki "magánlevelezést"?

Nálunk mikor még nem tudtuk egymás jelszavait, akkor is szólt a párom, ha telefonon hívogatta őt az exbarátnője, pedig akkor még csak 1-2 hónapja voltunk együtt.

2011. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!