Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a párod email-címének a...

Tudod a párod email-címének a jelszavát?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam,s most probáltam belépni és nem engedett be az eddigi jelszóval.Nem kutakodni akartam csak a kocsi fizetésével kapcsolatosan akartam vmit megnézni.Mivel ő mindíg elfelejt időben szólni hogy mikor fizessük be.Vagy valamit titkol?
2011. aug. 21. 09:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, és nem is érdekel, mert aza az ő magánügye.
2011. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Tudom,ő is az enyémet.Egy füzetbe irunk minden jelszavat,ugyhogy hozzáférünk egymás emailjéhez.van amikor belenéz az enyémbe,én nem szoktam az övébe csak ha megkér rá.
2011. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom az egyiket, azt is véletlenül, de nem szoktam használni. Ő tudja, de tudtommal egyszer sem lépett be:)

Ez olyan magán dolog:)

2011. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
58%
Persze,tudjuk egymás jelszavait. Nem azért,hogy ellenőrizgessük egymást,de sokszor van,hogy valamelyikünk megkéri a másikat,valamit nézzen meg gyorsan,vagy nyomtasson ki onnan.Vagy megnézi a mailjeit,és megkérem,nézze meg az enyémet is,mert nincs kedvem gépezni különben. Nincs ebben semmi rossz. Egyébként én sose lépek be az övébe,azt meg nem tudom,ő be szokott-e,de igazából hidegen hagy. Úgy gondolom,ha már egy pár vagyunk,nincs titkolni valónk.Ha akarja nézze,ha nem kkor ne.Ott már gondok vannak,ahol ilyen privát szféra kell,hogy a párom ne nézhessen bele...
2011. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

14:08as: Szerintem meg semmi gond nincs azzal a privat szferaval. Van akinek szuksege van egy kis intimitasra.

Tegyuk fel valaki valami nagyon szemelyeset ir neked, amirol nem szeretnel hogy mas is tudna, pl. egy regi szeretod megemlekezik rolad es ir neked.

Neked az jo lenne? Nem hinnem.

Mellesleg megtortenhet, hogy a parod letorli a levelet, ha ugy is gondolod nem kepes ra meg rendes szemely. Egy szemelyt soha nem ismersz meg teljesen. Nem kell ilyen naiv lenni.

Senkiben sem kell ilyen vakon megbizni emberek, senkiben.


26 eves egyedulallo lany

2011. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

egyszer megkért, hogy nézzem meg, megjött-e egy e-mail, de nem jegyeztem meg a jelszót, nem is érdekel. ő ott intézi a sulis dolgokat, nemsokára fél évre kiutazik, mittuomén. semmi közöm hozzá, ha rákérdezek, elmondja. a facebook jelszavát tudom, néha belépek mert ott beszéljük meg a bulikat, az barátos-barátnős összejárásokat, de ennyi. meg amúgyis, volt egy nagyobb mosolyszünetünk, hisztirohamokat kaptam, akkor kutakodtam, mint egy megszállott, azóta törli a 'félreérthető' leveleit, pedig már elmúlt ez az időszakom :D btw másfél éve vagyunk együtt


17/L

2011. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ő is tudja az enyémet, meg mindenféle kódunkat, hogy sürgős esetben hozzá tudjunk férni egymás leveleihez. De csak akkor lépünk be, ha a másikunk megkér rá, vagy ha sz...raszik a Freemail, akkor a férjem az én Gmail-emről írja a leveleit. :)
2011. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből nincs probléma. Nem kell engedélyt kérnünk egymástól, hogy belépjünk bárhova. Az csinálja a cirkuszt, akinek rejtegetni valója van... Ez a nyíltság lenne természetes minden kapcsolatban, hisz ez a bizalmon alapszik, persze nem 1 hónapos kapcsolatra gondolok, hanem akik komolyan gondolják a kapcsolatukat. Mi mindent megosztunk egymással, nem is vitatkozunk gyakran:)
2011. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkkal nincs semmi,csak a múltkor duplát fizettünk mivel a párom elfelejtett szólni hogy nincs befieztve(számláról).Nem pontoztam le senkit.
2011. aug. 21. 20:05
 30/37 anonim ***** válasza:

17:19-nél a pont!

Egy komoly kapcsolatban szerintem a nyíltság és a közös dolgok.

Nem azt mondom hogy mindennap nézegesse mindenki a párja fiókját, de ha tudjátok egymás jelszavát szerintem semmi gond vele.

Ha tényleg komolyan gondolják a kapcsolatot és szeretik egymást nem hinném, hogy kéne "titkos e-mail", ha nem csinál semmi rosszat, akkor a párja is láthatja. :)

Aki annyira de annyira magánszférát akar, csak van oka .....

2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!