Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve nősültem meg. És 3 éve...

1éve nősültem meg. És 3 éve élünk együtt. Van egy 1 éves kisfiam, de a feleségemmel nagyon nem vagyunk jól. Úgy gondolom sumákol a hátammögöt. Több e-mail címe is van, amihez nem tudhatom a jelszavát?

Figyelt kérdés
Közben találtam a gépem előzményeiben pár párkereső oldalt, amit ő nyitot meg. Mit tegyek? Van ennek így értelme? Vagy még most lépjek ki a kapcsolatból? Ő mindent cinikusan tagad?
2009. febr. 21. 21:36
 1/9 anonim válasza:
100%

Az én párom 2 éve társkeresőzött én is véletlen az "előzmények"-ben vettem észre.Én tudtam az e-mail jelszavát és a társkeresők jelszavai benne voltak a mailjai közt.(Tudom nem szép dolog,hogy bele néztem,de a féltékenység és elkeseredettség miatt tettem,ciki is.)

Ott jampizott a nőkkel udvarolt nekik,hülyítette őket(is) mintha facér lenne.Mikor mindent a szemébe vágtam még akkor is tagadott.A mai napig kínosan érinti a dolog és nagyon begubózik,ha előjön ez a téma.Akkor ígért fűt-fát,hogy soha többé,meg csak kíváncsi volt és körbe nézett a társkeresőkön.Aztán utána a B.kör-ön kezdett ismerkedni,de az is kiderült,üvöltöttem,diliztem vele illetve mindenki a család,barátok(akik megtudták)leszúrták,hogy nézzen már kicsit magába...és gondolkozzon el,szégyellje magát.

Hát,azóta lekopogom nem kaptam rajta semmin,de már külön gépem van és nem is nézek az övébe,amit nem tudok nem fáj.De a bizalmam elvesztette,ha pl.véletlen megváltoztatják a beosztását ott a kisördög egyből,hogy nem-e hazudik és nem is dolgozni megy,már nem hiszek neki és ez így nem nagyon jó,de mit tegyek,szeretem még 8 év után is.

Nő/35

2009. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Önmagában az, hogy nem tudod az email címei jelszavát, nem bűn, és nem bizonyít semmit. Az én párom sem tudja az enyémet, egyiket se. És ez nem azért van, hogy nyugodtan megcsalhassam, hanem mert kell a magánszféra. Az emailek tartalmazhatják pl. barátaink titkait is, amit nem mindkettőnknek, csak az egyikünknek akartak elmondani. Soha nem követelnénk egymástól a jelszót. Ez nem "sumákolás" önmagában.

Nem lehet, hogy túlságosan féltékeny vagy, és azzal azt éred el, hogy a feleséged ártatlan dolgokat is inkább eltitkol, nehogy cirkuszolj?

Párkereső oldal megnyitása szintén nem bizonyíték semmire. Én is nyitottam már meg párkereső oldalt - mert Anyukámnak, aki nemigen szokott netezni, megmutattam a használatát. Inkább meg kellene kérdezni a feleségedet, miért nyitotta meg. Lehet, egyszerűen csak kíváncsi volt, kik használnak egy ilyen oldalt.

Szerintem inkább meg kellene kérdezned, de nem felelősségre vonva, hanem mondd el őszintén, hogy ez rosszul esik Neked, mert ezt és ezt feltételezed, illetve ettől tartasz. Lehet, a végén nevettek egy jót!

2009. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én sem tudom a párom jelszavát, ő sem az enyémet és van több email címem is. Ettől még egyikünk sem keres mást. Egyébként meg ha megnyitott társkereső oldalakat, akkor valszeg regisztrálnia kellett a belépéshez. Ha te is regisztrálsz, meg fogod őt találni az oldalakon amennyiben valóban hirdet. Ha megtaláltad, írj neki álnéven és nézd meg, hogy mit ír vissza, aztán annak tudatában dönts.
2009. febr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, nem minden társkereső oldalhoz kell regisztrálni!
2009. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tade ***** válasza:
96%
Szia. Az en paronak is tobb jelszava van meg email cime, ahogy nekem is. Mivel kulfoldon elek, van kulfoldi emailom es magyar is, meg neki is van sajat gepe,nekem meg laptopom. De eszunkbe sem jutna turkalni a szemelyes dokumentumok kozott, pont azert, mert irta mar valaki, hogy tartalmaznak nagyon szemelyes dolgokat, barati titkokat, olyanokat, amik mondjuk csak ram es szuleimre tartoznak. Foleg, hogy mindenkinek joga van a szemelyi szabdsaghoz is. Ugyanakkor o is be van regisztralva egyes forumokon, (tudom nem a reklam helye) de mint pl. az iwiw (en regisztraltam be), es ha valamilyen csaj bejeloli vagy levelet ir, akkor mindig nekem kell forditani, meg nagyokat derulunk milyen csajok jelolik be. Ha, pl. egy csaj ismerkedni akar vele, akkor mindig velem irat emailt magyarul, hogy tessek leszalni rola, mert van baratnoje. Szoval sosem titkol el semmit. Van, hogy nyitva hagyja az emailjeit, mert tudja, hogy nincs mit tikolnia, de ugyanakkor azt is, hogy sosem neznek bele. Tudom, hogy nagyon szeret, es sosem jatszana el a bizalmamat, mert tudja, hogy elveszitene.
2009. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
14:01: nem a regisztráción van a hangsúly, de valószínűleg visszakereshető, hogy milyen profilokat nézett meg vagy ő maga hirdet-e.
2009. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó (és Kérdező): épp azt akartam mondani, hogy attól hogy megnyitott egy társkereső oldalt, még messze nem biztos, hogy regisztrált is!
2009. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyel? Szeresd a csaladodat, mindennel jobban. Csak ok szamitsanak, semmi mas. Probaljatok egyaltalan ne veszekedni, megbeszelni a dolgokat. Gondolom nem unalombol hazasodtatok ossze, hanem szeretitek egymast.

Felesleges gondolkodnod az e-maileken, szeresd, hogy o is szerethessen!

2009. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%
Ha továbbra is ezt csinálod el fogod marni magad mellől! Nem tudom mióta van így, de sokáig nem terrorizálhatod ilyenekkel.Ha ezen bukik minden nem szereted igazán.Az igaz, ha mindenbe belekötsz titkolja, a balhék miatt, én is ezt tenném!És a kicsit kéne nézned nem magadat!
2009. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!