Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a párod email-címének a...

Tudod a párod email-címének a jelszavát?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam,s most probáltam belépni és nem engedett be az eddigi jelszóval.Nem kutakodni akartam csak a kocsi fizetésével kapcsolatosan akartam vmit megnézni.Mivel ő mindíg elfelejt időben szólni hogy mikor fizessük be.Vagy valamit titkol?
2011. aug. 21. 09:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam, de már elfelejtettem.

Viszont nincs is szükségem rá.

Nekem nincs titkolnivalóm, de mégsem örülnék neki, hogy a férjem belépegetne az emailjeim közé, mikor nem tudok róla.

Ja, ráadásul nekünk más az anyanyelvünk így kb nem értene semmit a leveleimből, de még így sem.

2011. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
tudom és ő is az enyémét, de soha egyikünk sem nézegeti a másikét.
2011. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%

A 10:30as nagyon jol leirta.

Semmi keresnivalod a ferjed fiokjaban, a kocsi miatt sem.

Makepp is szerezhetsz tudomast rola, hogy mikor kell fizetni. Pl. kuldjenek neked is e-mailt. Vagy haza kuldjenek meg valami ertesitest.

Ugy kell neked, ha be akartal lepni!


26L

2011. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 ava87 ***** válasza:
100%

Tudom, de nem lépek be. Csak azért tudom, mert egyszer megkért, hogy valamit nyomtassak ki onnan, és akkor be kellett lépnem. Akkor léptem be először, és azóta se. Ha legközelebb megkér, akkor belépek, de úgy, hogy nem kér rá, nem tenném.

De épp így tudom apukámét is, az egyik barátnőmét is, meg a testvéremét is, ugyan ezért, mert megkértek, hogy valamit nézzek meg, nyomtassak ki, mert ők nem voltak netközelben. De mindig csak határozott kérésre lépek be, máskülönben nem. Ez nekem olyan, mint a mások táskájába való belenyúlás. Ha muszáj, megteszem, ha megkérnek rá, de abba sem szeretek belenyúlni.


Lehet, hogy nem titkol semmit, csak van rá valami egyszerű magyarázat, hogy miért változtatott jelszót.

2011. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Valaki Renáta válasza:
100%

-Tudom, ő is az enyémet. De ha nem tudnám az sem lenne gond.

-A kérdés II. felére nem tudok válaszolni, mivel nem ismerem a párod.

2011. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
75%
Igen, tudom, mert én csináltam neki a fiókját. Ő is tudja az enyémet. És én nem lépek be már a sajátomba sem, mert nincs rajta semmi érdekes. Ő viszont meg szokta nézni az enyémet is, meg az övét is, és ha van valami mégis, akkor szól.
2011. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Én a levelezéséhez nem tudok belépni, mert ott a munkája (informatikus), de a többi oldalra tudom a jelszavát, de nem szoktam belépni, bár egyáltalán nem zavarná, ahogy engem se, ha ő lépkedne be hozzám. Ő a levelezéseimet is simán megnézheti, sőt szoktam is rá kérni, ha nem tudom magam megnézni.
2011. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondta már de mivel ilyen eDwg65322f1Pt142R1w651 stílusú jelszavai vannak, nem jegyeztem meg :D
2011. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, és nem is érdekel. ő sem tudja az enyémet.

ha valami fontos, úgyis elmondja. a többi pedig a magánügye.


pont az ilyen kutakodós, túl kíváncsi nőktől menekülnek a pasik.

2011. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
59%

12:16-nak tökéletesen igaza van


én a 10:30-as vagyok, megjegyzem gondoltam, hogy egy ilyen tipusú paranoid és hazudós nőnek nem fog tetszeni a válaszom és lepontoz, ahelyett, hogy szembesítené magát az igazsággal, hogy komoly problémák vannak a kapcsolatában

2011. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!