Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Ha az otthoni körülmények...

SOS! Ha az otthoni körülmények drasztikusak és elmúltam 18 mit tehetek? Segítséééég

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak.Anyámról semmit sem tudok,és nem érdeklem őt.Apám alkoholista.A házunkban nincs áram és fűtés,a fal penészes és mállik.Higiénia minimális, tisztálkodási lehetőség nincs már 2 hete.Elmúltam 18 éves ezért nem tudom hová fordulhatnék.Tanuló vagyok egy főiskolán,jövedelmem nincs.Hová fordulhatnék?Kérlek segítsetek!Szörnyűek a körülmények.Ezt a levelet is a barátnőm írja,hátha valaki tud segíteni (sajnos barátnőmékhez sem tudok költözni anyagi problémák miatt).Nagyon kérlek benneteket adjatok ötleteket.Egy elkeseredett fiatal fiú és barátnője.
2011. jan. 17. 21:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Elmentem mert holnap nekem suli további válaszokat amint tudom megnézem,köszi a segítségeket
2011. jan. 17. 22:51
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam el az összes választ, lehet ezt már írta valaki.


azon a környéken vannak olyan kis faluk ahol nagyon kevesen élnek ezért az önkormányzat nagyon olcsón ad el házakat, akár ingyen hitelre is!

járjatok utána, lehet a diákmunkából és a diákhitelből kijönne a havi törlesztés és akkor saját fedél lenne a húga és az ő feje felett! persze a rezsivel, a kajával és az úti költséggel is számoljatok!


ha nem engedhetik meg maguknak vagy nem tetszik akkor én is azt mondom, hogy kolesz.

én mondjuk akkor is bemennék az önkormányzathoz és elmondanám mi a helyzet apukánál! nálunk tök más volt a szitu, most nem is mennék bele részletesen de mi kaptunk 500.000.- támogatást, szóval el tudom képzelni, hogy segítenek :)


ügyesek legyetek és szeresd a párodat ebben a nehéz helyzetben különösen :)

2011. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!