Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy teszed magad túl ezen?

Hogy teszed magad túl ezen?

Figyelt kérdés
Amikor a párod legyen az nő vagy férfi megcsal téged de annyira szereted hogy mégis megbocsájtasz neki hogy tudsz túllépni azon a dolgon hogy nem rég még más férfit/nőt ölelgetett,csókolt, szexuális kapcsolatot létesitett vele stb stb. NEm vágod hozzá a fejéhez? NEm jár mindig azon a fejed hogy éppen mikor kivel hol van ha épp nincs veled? Nincsenek rémálmaid hogy miket csinálhatott a másik emberrel? FEl lehet egyáltalán dolgozni az ilyet? Vagy azért hiába békültetek ki a kis zöld szörny mindig ott marad?
2011. jan. 17. 12:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

13:59 es,és meddig tartott ez nálad?

Utolsó válaszoló,irnál részleteket?

2011. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bocs ,hogy csak most írok(13:59)Nagyon nehéz volt,de szépen lassan tompult a fájdalom,ment az élet tovább.Tudtam,hogy megbánta és hogy az én viselkedésem sem volt százas.Mindíg azon görcsöltem ,hogy12 óra munka után legyen főtt étel,rend,szóval tökéletes háztartás,közben a férjemre nem maradt időm és robbantam,ha egy eldobott zoknit láttam.Talán könnyebb lett volna ha azzal a harmadikkal csak szex lett volna.Az bántott,hogy naponta többször beszélt vele telefonon,nert "az" legalább meghalgatta.Tudtam,hogy én is hibáztam,és hogy szeret.Igaz ezt naponta többször is bizonyítania kellett.Bármit elfogadott volna ,csak hogy vele maradjak,türte a sírógörcseimet.Egy dolog zavar csak. hiába faggatom ,úgy érzem máig sem nyílt meg igazán előttem.

Nehéz fél év volt,de mindenképp megérte.

2011. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
írjál rám és akkor majd a napokban leírom ha így jó.
2011. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!