Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan teszed túl magad azon,...

Hogyan teszed túl magad azon, ha valami nem sikerül?

Figyelt kérdés
Mit teszel olyankor, hogy feldolgozd, hogy vigasztalod magad stb.
2010. febr. 6. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálok arra gondolni, hogy lehetett volna rosszabb is. Hallgatok valami pörgős zenét, vagy megnézek egy vicces filmet. Aztán belekezdek valami újba. :)
2010. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megnézek egy nagyon vicces videót, ami aztán feldob ( paródiák, Rém rendes család)

Zenét hallgatok ( pörgőset, vidámat és nem lassú szomorút)

Arra gondolok, hogyha újra lesz rá lehetőségem, akkor kitartóbb leszek és ha tudok előre felkészülök! XD

2010. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb sikerül!!:)
2010. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
újra próbálom :) ha nem lehet, akkor zenét hallgatok.. egy két lassabb számot, majd egy két pörgőset :) beszélgetek jó barátokkal, nézek esetleg valami filmet
2010. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csinálok sok hülyeséget, és zenét hallgatok csumán
2010. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen,m maximalista vagyok.
2010. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Új célt tűzök ki magam elé.

Úgy építettem ki az életem, hogy minden egyes napra jusson egy kis cél elérése és egy kis cél elbukása is. Persze rengeteg óriási célt tűztem ki magam elé, így ha 1 nem sikerül és esetleg magával akar rántani az önmarcangolás kitűzök egy úgy célt és rákapcsolok minden erővel.


Ha pasi ügyről van szó, vagy épp a barátaim vagy a család megbánt, akkor csinálok magamnak egy forró teát, leülök a fotelembe elő veszem a kis noteszem, amibe felírtam azt a 10 dolgot, amit életem végéig elakarok érni és beleképzelem magam. Ettől kicsit feltöltődök. Ha pedig olyan vigasztalhatatlanul le vagyok törve, akkor leülök megnézek egy romantikus drámát amin végig bőgöm az agyam, utána leírom az érzéseimet egy lapra, kimegyek a teraszra és elégetem a lapot amire ráírtam a rossz érzéseimet.

Számomra ez szokott segíteni.

Rágd át magad egyszer a problémán és ha azt megtetted, akkor próbáld minél erősebben elfelejteni.

2010. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

addig próbálom, amíg nem sikerül.

ha nincs rá lehetőségem, megpróbálom meggyőzni magam, hogy nem én vagyok a hibás :D tudom, hogy ez nem annyira jó módszer, de így sikerül..

2010. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!