Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tölt el örömmel, ha...

Miért nem tölt el örömmel, ha valami sikerül?

Figyelt kérdés

Valahogy nincs ilyesfajta célom. Semmi karrierrel kapcsolatos elvárásom. Sőt szinte semmivel kapcsolatban sincsenek elvárásaim. Nem sikerül minden elsőre, mondjuk nyelvvizsga, dolgozat, érettségi. De ha sikerül, akkor sincs bennem extra érzés, boldogság, öröm, elégedettség, akkor se, ha jobban ment, mint tippeltem volna.


Miért lehet?


2011. szept. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. Semmi sem dob fel és én is pont ma gondolkoztam, hogy mitől lehet, de az okára nem jöttem rá.

21/F

2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játszatok Metin2vel.
2011. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Nem gondoltam volna, hogy mással is így van, azt hittem ez nem mindennapi dolog.


2. válaszolónak: Én Heroes 3-al játszom de az is semleges, nem is tudom miért játszom.


amúgy 20/L

2011. szept. 29. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz pasit.
2011. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!