Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerül leküzdenem?

Miért nem sikerül leküzdenem?

Figyelt kérdés
Miért nem sikerül leküzdenem a szociális fóbiám?:( olvastam ennek a tüneteit és van rám igaz és szerintem szociális fóbiám van!! de nem megy leküzdenem:( és mindig elrontódik vele az egész napom..és nem tudom önmagam sem adni.. akár hányszor elgondolom hogy most sikerül és legyőzöm ne érdekeljen semmi..egyszerűen akkor is elszúródik az egész:( amik igazak rám hogy félek hogy kínos helyzetbe fogok kerülni de nagyon.a szám állandóan kiszárad.beszéddel nehézségem van kimondani szavakat nem tudom miért.mindig azt gondolom hogy csak én lehetek ennyire égő meg hogy minden mozdulatomat figyelik.ez nem normális komolyan:S bemutatkozni nehéz volt tanév elején mert másik suliba mentünk.telefonálni is volt hogy nem vettem fel a telefont mert nem tudtam mit csináljak hogy szóljak bele meg minden! másokkal ismeretlenekkel beszélni sehogy sem tudok és csöndben vagyok. nem tudom egyszerűen nem megy és nagyon kétségbe esek!:( sokan fiúk akiknek tetszem egy idő múlva elmennek tőllem mert nem tudok velük beszélni azt gondolják hogy csöndes vagyok.unalmas pedig ez nem így van!! sokszor szemükbe sem nézek nem tudom mért félek ennyire nem tudok fiúkkal sem beszélni:( és az önbizalmam is nagyon kevés de pedig tisztában vagyok vele amiben jó vagyok meg minden de mégis nagyon kevés önbizalmam van:( meg nem tudom ez a fóbia alakulhatott-e ki attól hogy volt egy fiú akivel 1 éve semmi nem történt csak állandóan flörtöltünk de élőben még sohasem beszéltünk..de túl jó volt hozzám képest és azt mondta kicsi vagyok még.. ezt mondta!! ha meg jártam volna vele mit szólt volna a többi barátja... de tetszettem neki meg minden de még köszönni sem köszönt barátok sem voltunk nem is tudom egyáltalán mi volt az egész de úgy gondolom hogy ő tett tönkre :( már más suliba járok egyik nap sem látom és kezdem felejteni hála az égnek..nem is érdekel már ez a fiú ... de ha le tudnám győzni vagy nem lenne szociális fóbiám én nagyon örülnék de nem tudom mit tegyek:( ( aki végig olvassa és normálisan válaszol is nagyon nagyon köszönöm )
2011. okt. 3. 17:02
 1/2 A kérdező kommentje:
hát ha valaki ezt elolvassa tényleg nagyon köszönöm.. :| hát eléggé hosszú lett :) am 14/L .. ez lemaradt
2011. okt. 3. 17:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, én végigolvastam. Szerintem nem emiatt a fiú miatt alakult ki. Mindenkinek vannak szerelmi csalódásai, mégse lesz ilyen mindenki. Amúgy szerintem ha válaszolsz a kommentjeimre, tudnék mondani ezt-azt én is ugyanettől szenvedtem 14 évesen, sőt néha még most is gyötör. :S Először is tudnál valami mást, ami ezt kiválthatta? Gondolkozz, hogy mikor alakult ez ki benned, és hogy történt-e valami akkoriban, ami nagyon megviselt lelkileg.
2011. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!