Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy teszed magad túl ezen?

Hogy teszed magad túl ezen?

Figyelt kérdés
Amikor a párod legyen az nő vagy férfi megcsal téged de annyira szereted hogy mégis megbocsájtasz neki hogy tudsz túllépni azon a dolgon hogy nem rég még más férfit/nőt ölelgetett,csókolt, szexuális kapcsolatot létesitett vele stb stb. NEm vágod hozzá a fejéhez? NEm jár mindig azon a fejed hogy éppen mikor kivel hol van ha épp nincs veled? Nincsenek rémálmaid hogy miket csinálhatott a másik emberrel? FEl lehet egyáltalán dolgozni az ilyet? Vagy azért hiába békültetek ki a kis zöld szörny mindig ott marad?
2011. jan. 17. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy év alatt nem sikerült,az összes általad fent felsorolt dolog megvan nálam.Pedig állitólag nem is volt köztük szexulis kapcsolat,amit talán el is hiszek.Vagy mégsem,nemtudom,de ez már nem is érdekes.
2011. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennék. Eddig hál'Istennek nem kerültem ilyen helyzetbe.
2011. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincsen mit tennék, csak az a biztos, hogy akármennyire is szeretném, az én ágyamban még egyszer nem aludna.

Nem voltam még ilyen szituban, és nem is szeretnék lenni.

2011. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát gondolom, jó nagy kompenzációnak kell ott lennie a másik oldalon! Ez már sok emberrel megeshetett a világtörténelemben. Ez a kapcsolat innentől legalábbis biztos nem egy lányregény!
2011. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem maradnék együtt senkivel megcsalás után, túl büszke vagyok ahhoz, hogy elfelejtsek egy ilyen aljas árulást. De egy biztos: ő sem felejtené el sohasem azt, amit tőlem kapna utána.
2011. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos addig idegesíteném magam ezen, amíg véletlenül a fejéhez nem vágnám egy vita keretében. Nem tudnék nem gondolni erre, nem tudnék bízni benne többet.


De nem vagyunk egyformák, lehet, hogy van, aki túl tudja ezen tenni magát.

2011. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Akarmennyire is szeretem, nem hiszem, hogy menne az a dolog, hogy innentol ezt elfelejtem es minden ugyanolyan, mint anno.

Eleve nem hiszem, hogyha engem megcsal a parom abban en nem vagyok hibas. Valami biztos nem mukodott jol, hogy ezt tette. Mivel magamban keresnem a hibat, ezert biztos nem folytatnam a kapcsolatot, mert allandoan a megfelelesi kenyszer lenne bennem, ami amugy is tonkretenne a kapcsolatot.


De lehet, hogy ehhez en meg fiatal vagyok es ereetlen.

20/L

2011. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
39%
Én úgy tennék egy kis idő után, mintha megbocsájtottam volna, fátylat rá. Aztán nagyon-nagyon kedves lennék, szeretgetném, bizonygatnám mennyire szeretem. Sőt, még jobban szeretném, mint előtt. Egyszóval mindent megtennék neki. Aztán mikor már jól érzi magát a kapcsolatban, elhisz minden szépet és jót, baromira-rohadtul megcsalnám, de úgy, hogy feltétlenül tudja meg és ha lehet, valami jó ismerőssel, vagy olyannal, akire tudom, hogy féltékeny. Aztán mikor szenved, mint a kutya - na akkor rugnám valagba. Csakhogy megtudja, milyen jó érzés, ha belegázolnak az ember lelkébe.
2011. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt csinálja, annak ha meg is bocsátanak, számolnia kell azzal, hogy egész közös életük során ez lesz a végső, egyetlen, mindent eldöntő érv az összes apró-cseprő, lényegtelen, legbagatellebb vitában is ellene!! Nem csukatad le a wc deszkát?!!... Győzni már nem tud.
2011. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én nem tudnék tovább vele maradni

megölné a kapcsolatot mivel soha többet nem tudnék benne megbízni

folyton ez járna a fejemben és soha nem tudnám magam túltenni rajta.

sajnos ezvan

20L

2011. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!