Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal nem...

Mit csináljak az anyámmal nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Egész nap otthon van nem dolgozik és nem csinál házi munkát sem csak a tv-t nézi. Legfeljebb hetente egyszer elmosogat. Most egy nagyon kemény suliba járok és közben a gyakorlaton is sokáig kell dolgozzak. Nem lehet vele beszélni, mert amint felelősségre vonom, hogy mért várja el tőlem, hogy minden munkát én csináljak meg, akkor elkezd visítozni és ütni vágni engem. Én szívesen segítenék neki, ha látnám, hogy ő is csinál valamit, de semmi. És nem képes megérteni, hogy egész nap talpon vagyok és ugráltatnak a gyakorlaton és mikor hazaérek szeretnék egy kicsit pihenni, de nem! És már nem bírom elviselni az állandó dührohamait. Volt, hogy a seprűvel dobott meg és volt, hogy a szoba ajtómat tépte ki. Nem tudok sehova se menni, mert nincsenek barátaim se, mert mindegyiket elüldözi, félnek tőle, mert nemegyszer előttük kezdett el őrjöngeni. Nem hajlandó orvoshoz menni, se nyugtatót szedni. Mindenről ő dönt az életemben, hogy éppen mire költhetem a zsebpénzem, hogy mit csinálhatok a szabadidőmben, sőt még azt is ő döntötte el, hogy minek tanuljak tovább. Én pedig félek neki ellentmondani, mert mindig úgy érzem, hogy képes lenne megölni és ezt komolyan mondom. Még nem láttátok azt az őrült tekintetét amikor elkap. Tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Vagy lehet, hogy csak én drámázom túl? Légyszi senki ne írjon sértő dolgokat így is kivagyok.
2011. jan. 16. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én anyám:Semmi sem volt jó neki.Ha éjszaka dolgoztam 12 órát majd dögfáradtan estem az ágyba még elvárta hogy vigyek neki minden reggel kávét,ezért jó hangosan hogy ne tudjak aludni kiabált a másik szobába.Mellette suliba jártam,kevés időm volt pihenni.Ha volt napi négy öt órám alvásra,mindig kitalált valamit hova menjek mit intézzek.Képzelheted meddig bírtam....Nekem is ő választotta az első iskolámat mert majd ő megmondja, hogy mit tanuljak,különben mehetek ahova akarok.Ha bármit megcsináltam hibátlanul otthon (pl mosogatás)Mindig leordibált hogy mit csináltam már megint.De mindennel ezt csinálta.Állandóan ki akart dobni otthonról.Ha leültem tanulni,berohant a szobába és hozzámvágta azt ami a keze ügyébe került.Semmit nem volt hajlandó megbeszélni,csak az van amit ő mond az én véleményem sohasem számított.Barátaim nem voltak mert ahogy megszoktam egy helyet,már költöztünk tovább.Az életem egy cirkusz és egy börtön keveréke volt.Az önbizalmamat tönkretette az állandó lealacsonyításával.Tíz évembe telt, mire úgy ahogy helyrerázódtam.Ha bármiben tudok segíteni, írj nyugodtan privát üzenetet....
2011. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!