Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább az anyámmal....

Nem bírom tovább az anyámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy anyukám nagyon furcsa. és nem bírom a viselkedését. ha kitakarítom az házat akk hu de jó ha 1 tányért nem mosok el már en avgyok a világ leglustább kölke akivel "csak a világ több". utállom hogy ugy kezel mint egy gyogyóst. nem felel meg neki semmi. a problémáimat nem tudom megosztani vele mert csak ordítozni kezd h hülye vagyok. csak az ő dolgait kell hallgatnom. mert ő lövetett magának egy piercinget a köldökébe és neki ekkörül forog a világ. utállom h 20-nak képzeli magát. a Barátommal 2 éve együtt vagyok de vannak olyan napok,pl mint ma hogy este megyek hozzá,nála is alszom de délután szokott találkozni a haverjával. ak anyám szerint ez miylen dolog hogy én addig itthon ülök és nem találkozom másokkal. a barátnőim mind más faluba laknak és nem mindíg tudjuk össze egyeztetni meghát nekik is vannak dolgaik. Meg anyám szerint a barátom bitos megcsal. de tudom hogy nem mert van esze és szeret. de anyám ezts e fogja fel. elegem van. még fél év és 18 leszek. akkor biztos hogy elköltözöm innen mert utállok itthon lenni. de addig hogy bírjam. nincs erőm tovább jópofizni. aztán akkor visszabeszélek és akkor még ezerszer rosszabb a helyzet. mit tegyek?? :(17/L
2010. máj. 8. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb anyáddal lakni, mint az anyósoddal.... tisztelet a kivételnek!


Kérdésekre visszatérve, próbálj kompromisszumot kötni a helyzettel.Gondold bele anyád helyzetébe magad, hogy miért olyan feszült és ideges. Lehet, hogy neki is szüksége lenne egy normális párkapcsolatra és akkor kiegyensúlyozottabb lenne.

2010. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudtommal az apámmal minden rendbe van köztük. de.. mostmár ez se tud érdekelni mert egésze dig kicsi korom óra avitákat hallom meg a csapkodásokat. csak ugye most már "kinyílt a szám" és merek szólni nekik hogy fejezzék már be. kikészítettek ezzel is és rengeteget bőgtem és bőgök is miattuk. nem szeretek itthon lennni :(
2010. máj. 8. 10:15
 3/15 anonim ***** válasza:

Bírd ki azt a fél évet még :)

Nem tudom mit lehet tenni, szerintem semmit.

2010. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, vegyen egy mosogatógépet :)
2010. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
piercing helyett :)
2010. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:D köszi de akk sztem mégjobban kiakadna. ez már nem vicces helyzet sztem:=(
2010. máj. 8. 10:32
 7/15 anonim ***** válasza:

17 évesen minden érzékenyebben érinthet és lázadóbban reagálhatsz, hisz kamasz vagy. :)


nálam ez a lázadás később jelentkezett. 19-20 körül . akkor költöztem el otthonról, nem tartottam a kapcsolatot a szüleimmel stb.. aztán megváltozott ez is.


A te helyzeted is még nagyon nagyon sokat fog változni, hidd el!

2010. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem és tudom is. hiszen biztos szükségem lesz rájuk meg hát mégis a szüleim.. de zet tehogy kezelted? vagy nálatok is voltak ilyen dolgok?
2010. máj. 8. 10:37
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi.

Ahogy látom fél év múlva odacuccolsz a pasihoz,egy év múlva szülsz,18 év múlva meg a lányod ide fog írogatni,hogy anyám azt hiszi,hogy 20 éves...


Egyébként ha elköltözöl,akkor nem fogsz takarítani ott ahova mész?Akkor meg...

2010. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hu de kedves vagy te.. nehogy azt hidd hogy itthon nem csinálok meg mindent amit kell csak nekik az nem felel meg. és nem fogok szülni mert terveim vannak meg eszem is. oda tudok figyelni a dolgokra. te nagyon primitív vagy és nem ltod azt hogy vannak emberek akiknek gondjaik vannak. és nem leosztani kéne hanem tanácsot adni. Soha nem volt azzal gondom hogy takarítanom kell avgy bármit.magamtól állok neki nem a noszogatásukra de nekik akkorsem felel meg semmi ha jól megcsinálom. de köszi hogy "válaszoltál"!
2010. máj. 8. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!