Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább az anyámmal....

Nem bírom tovább az anyámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy anyukám nagyon furcsa. és nem bírom a viselkedését. ha kitakarítom az házat akk hu de jó ha 1 tányért nem mosok el már en avgyok a világ leglustább kölke akivel "csak a világ több". utállom hogy ugy kezel mint egy gyogyóst. nem felel meg neki semmi. a problémáimat nem tudom megosztani vele mert csak ordítozni kezd h hülye vagyok. csak az ő dolgait kell hallgatnom. mert ő lövetett magának egy piercinget a köldökébe és neki ekkörül forog a világ. utállom h 20-nak képzeli magát. a Barátommal 2 éve együtt vagyok de vannak olyan napok,pl mint ma hogy este megyek hozzá,nála is alszom de délután szokott találkozni a haverjával. ak anyám szerint ez miylen dolog hogy én addig itthon ülök és nem találkozom másokkal. a barátnőim mind más faluba laknak és nem mindíg tudjuk össze egyeztetni meghát nekik is vannak dolgaik. Meg anyám szerint a barátom bitos megcsal. de tudom hogy nem mert van esze és szeret. de anyám ezts e fogja fel. elegem van. még fél év és 18 leszek. akkor biztos hogy elköltözöm innen mert utállok itthon lenni. de addig hogy bírjam. nincs erőm tovább jópofizni. aztán akkor visszabeszélek és akkor még ezerszer rosszabb a helyzet. mit tegyek?? :(17/L
2010. máj. 8. 09:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jah és ha a te anyád viselkedne igy kiváncsi lennék kihez futnál. szánalmas emberek vannak.
2010. máj. 8. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szülők, akiknek soha nem jó a gyermekük választása. Valóban, jobban megviselhet minden, mert kamasz vagy, de hidd el, kis idő múlva lezárul ez a számodra is nehezebb időszak, és könnyebben túl tudsz lépni majd a szüleid viselkedésén. Akármilyen is édesanyád, biztosan szeret téged, és gondolom, ezért nem felel meg neki a barátod, mert sokkal jobbat akarna neked. Részben meg is értelek, mert az én édesanyám is idegesebb alkat, tinédzserként nagyon sokat veszekedtem vele, ráadásul soha nem felelt meg neki semmi. Most is olyan, mint volt, de felnőtt nőként jobban tudom kezelni a helyzetet. Hidd el, veled is így lesz. Az nem megoldás, ha beszólsz neki, meg lázadozol! Másfelől neki is igaza van: attól még, hogy más faluban laktok a barátnőitekkel, gondolom van tömegközlekedés (bár erre nem mernék mérget venni), és tudtok találkozni (biztos tudnátok egymásra időt szakítani, ez nem egy mission impossible). Apukádról nem beszéltél, vele nem próbálnál kommunikálni? Esetleg nincs idősebb testvéred, nagyszülőd, aki tudna segíteni, vagy akihez lelécelhetnél, ha nagyon eleged van?
2010. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Apukám valahogy kimarad ebből.Nálunk anyué a nevelő szerep. Mamimhoz tudnék menni ha ugy van már mondtam is neki hogy ez lesz valószínű mert nem szeretek itthon lenni.tesóm nincs,de a legjobb hogy anyám a barátnője gyerekeit ugy kezeli mintha a sajátjai lennének én meg valami idegen. a Barátnős dolog télle lég érdekes,szoktam velük talizni de nekik is van barátjuk,magánéletük és nem mondhatom nekik h minden szombaton legyünk együtt hogy az anyám ne ordibáljon. érted.És az előző válaszolón még mindíg ki vagyok akadva. nekem terveim vannak jövőre érettségi aztán főiskola.. ami persze anyámnak megint nemjó mert én hogy képzelem hogy az akarok lenni,ami. meg hogy arra a fősulira akarok menni.:S
2010. máj. 8. 16:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne a 18-at várd,hanem fejezd be a sulit mielőtt elköltözöl otthonról.Ez fontos a jövőd szempontjából!
2010. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És ki is fog eltartani,míg főiskolás leszel,ha elmész otthonról?

Az anyósod?

Na ezt elfelejtheted....

2010. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!