Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal nem...

Mit csináljak az anyámmal nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Egész nap otthon van nem dolgozik és nem csinál házi munkát sem csak a tv-t nézi. Legfeljebb hetente egyszer elmosogat. Most egy nagyon kemény suliba járok és közben a gyakorlaton is sokáig kell dolgozzak. Nem lehet vele beszélni, mert amint felelősségre vonom, hogy mért várja el tőlem, hogy minden munkát én csináljak meg, akkor elkezd visítozni és ütni vágni engem. Én szívesen segítenék neki, ha látnám, hogy ő is csinál valamit, de semmi. És nem képes megérteni, hogy egész nap talpon vagyok és ugráltatnak a gyakorlaton és mikor hazaérek szeretnék egy kicsit pihenni, de nem! És már nem bírom elviselni az állandó dührohamait. Volt, hogy a seprűvel dobott meg és volt, hogy a szoba ajtómat tépte ki. Nem tudok sehova se menni, mert nincsenek barátaim se, mert mindegyiket elüldözi, félnek tőle, mert nemegyszer előttük kezdett el őrjöngeni. Nem hajlandó orvoshoz menni, se nyugtatót szedni. Mindenről ő dönt az életemben, hogy éppen mire költhetem a zsebpénzem, hogy mit csinálhatok a szabadidőmben, sőt még azt is ő döntötte el, hogy minek tanuljak tovább. Én pedig félek neki ellentmondani, mert mindig úgy érzem, hogy képes lenne megölni és ezt komolyan mondom. Még nem láttátok azt az őrült tekintetét amikor elkap. Tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Vagy lehet, hogy csak én drámázom túl? Légyszi senki ne írjon sértő dolgokat így is kivagyok.
2011. jan. 16. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Költözz el olyan hamar ahogy csak tudsz! Apukád nem látja hogy anyud hogy viselkedik? Vannak testvéreid, velük is ilyen? De ami a legfontosabb hogy mert neki nemet mondani, a te jövődben ne ő döntsön!
2011. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En bevallom, hogy egyre tobbet lehet olvasni hasonlokat itt a forumon, s nagyon nehez ezt meg elkepzelni is, hogy egy Szulo igy viselkedjen.

Egyedul eltek, hol van az Edesapad? Vannak testvereid?

Kerj segitseget a csalad tagjaitol, mivel igy egyedul megoldani ezt Te nem fogod tudni, mint irod a Mamad agressziv. Esetleg probalj meg Vele egyezkedni, s megertetni Vele azt, hogy Te sem szulettel egy htb-i alkalmazottnak!

2011. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találnod kéne egy orvost, aki be tudja vinni kivizsgáltatni. Valahogy orvosolni kell, különben te is megőrülsz. Én lehet, hogy keresnék egy olyan orvost, aki házhoz megy, és kedves, és megnézi. Vagy ha komolyra fordul a dolog, akkor fel kell hívni a pszichiátriai osztályt a helyi kórházban. Kitartás!
2011. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egyedül a háziorvost és jelentkezz kollégiumba, ha lehet.
2011. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
orvos vagy pszihiátria..Bocsi de muszáj kezedbevenned az irányítást. amugy hány éves vagy ?
2011. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak hogy a saját anyukád így bánik veled! :( szégyenletes dolog, ezt nem hiszem hogy te drámázod túl..

Egy próbát megér, ha egyik nap felhívod a tv-kábel-szolgáltatót, hogy kapcsoltasd ki a tv-t, legalább egy teljes hónapig, az indok hogy nem tudjátok fizetni a számlát..vagy nem tudom..de ez tényleg nem megoldás hogy téged ugráltat a gyakorlaton túl is annak ellenére hogy egész nap a tv-t bámulja.

Ha már elmúltál 18 akkor mindenféleképpen lépj mert ebbe te bele fogsz bolondulni, az erőszakkal tart kordában, ha mersz valamiért is szólni!

2011. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen van testvérem ő fiú vele nem viselkedik úgy, mint velem, mert az öcsémtől szerintem fél és őt sose szokta bántani. Neki mindent megenged, amit csak akar. Ő pont olyan mint az anyám ugyanolyan idegbajos és ő is szereti ezt rajtam kitölteni. Lehet, hogy fiatalabb, de sokkal erősebb nálam. Az apámat meg soha nem érdekelte, hogy mi történik, csak a szomszédok meg ne tudják. Neki mindig csak a látszat a lényeg. A szeme előtt történik minden, de nem érdekli. Sose érdekelte. Még azt se tudja, hogy hányadikos vagyok. Az anyám még neki is nekimegy, ha kell. Valahogy akárhányszor betelik náluk a pohár mindegy, hogy kivel, vagy mivel mindegyik rajtam tölti ki. Az egész családunk őrült, de sajnos nem tehetek semmit, mert ha orvost hívok biztos, hogy kidobnak itthonról. És most csak érettségim van és mivel tanulok nincs munkahelyem se és így nem tudok mit tenni. Szóval tűrök tovább:)
2011. jan. 16. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 18, biztosan segít a gyámügy vagy a gyermekvédelmisek.
2011. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel felnőtt vagy próbálj a tanulás mellett dolgozni és

albérletbe menni.

2011. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rokonok sincsenek, akikhez ideiglenesen mehetnél?
2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!