Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnál tovább így élni...

Hogy tudnál tovább így élni ha ez történne?

Figyelt kérdés

Néhány hete olvastam egy régebbi cikket, miszerint egy 4 tagú család vásárolni indult autóval és a bolttól néhány méterre egy kamionba rohantak mert az apa aki vezette az autót túl gyorsan ment és nem adta meg az elsőbbséget sem a kamionnak.

A felesége és az anyósülésen utazó tizenéves lánya azonnal meghaltak később pedig a kórházban a 4 éves kislánya is meghalt az apa pedig túlélte a balesetet.


Már napok óta gondolkozom azon,hogy mit tennék ha ez történne a családommal úgy,hogy én okoztam a halálukat mert felelőtlen voltam.

Én nagyon félek a haláltól, de ha meghalna a családom simán megölném magam , sőt ha én okozom a halálukat akkor el sem tudom képzelni,hogy mit tennék.

Mondjuk a fent említett esetnél az apának ez a lehető legnagyobb büntetés,hogy ő életben maradt.De szerintem borzasztó az egész,fel sem fognám ha ez történne velem.

Mások,hogy vannak ezzel?


2011. nov. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
hát ebbe belegondolni is rossz.
2011. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Utálom az ilyen felelőtlen embereket. Jaja, neki elég büntetés lesz ezzel a tudattal továbbélni, már ha tud majd. Én azt tudom, hogy ha van velem valaki a kocsiban sokkal körültekintőbb vagyok mint amúgy, szóval nem csinálnák olyat aminől ez sülne ki.
2011. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik barátnőm ismerőse gyakorlatilag a menyasszonyát "ölte" meg...(nagyon durván fogalmazva)

Messziről a házukból figyelte, hogy kanyarodik már a csaj, mindjárt ott van, távcsővel követte, azon a héten költöztek a házba, nemsokára lett volna az esküvő. Egy pillanatban megbippelte a csajt, hogy néné látja, hogy érkezik. Csakhogy a csaj, lehajolt a telefonjáért és belerohant egy fába. A srác meg távcsövön keresztül látta az eseményeket...

Soha nem tudott megbocsájtani magának, habár közvetlenül nem ő volt a hibás...



szörnyű dolog. én bele sem akarok gondolni...


21-L

2011. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már mennék is a 10.emeletre ki a tetőre és :JUMP a férfi helyében.
2011. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért kíméletlen dolog a sorstól, hogy, ha úgy vesszük egy nem is olyan nagy hibát így büntet. Egy közlekedési szabály figyelmenkívül hagyása miatt az egész családot elvette a férfitől. Míg egyesek uzsoráznak kifosztanak, földbe élve elásnak másokat és néhány év börtönt kapnak. De az embert azzal büntetni, hogy a legszeretettebb szerettei meghalnak, ez az elképzelhető legszörnyűbb büntetés. A középkor óta nem is használják sehol, még a legdurvább iszlám világban sem.
2011. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Iwettke *-* válasza:
0%
Én erre tudnék még rosszabat: az apuka szereli az autót és nem veszi észre hogy ott van a kisfia aki benyúl a csavarkulcs alá az apuka féletlenül odacsap a kisfiú ujjaira és a kisfiúnak amputálni kell 3 ujját.A kisfiú a a műtét után pár nappal megkérdezi az apukát:Apa mikor nőnek vissza az ujjaim?-az apuka csendben elsírja magát.Az autóra (amely tiszta vér)Rávolt írva nagy betűkkel a fiú írásával:SZERETLEK APA! :'(
2011. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!