Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyi pénzt ad...

A férjetek mennyi pénzt ad nektek hetente/ havonta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

21:47 szerintem abszolút nem kitartott nő az aki dolgozik, és pénzt keres és önmaga fenn tudná tartani magát 80 000 Ft-ból.

Szerintem sokkal szomorúbb, hogy valaki már a kapcsolat elején a váláson gondolkodik. Ott minden van, csak a bizalom hiányzik. Az meg nem kapcsolat.


Nálunk ha én keresek többet éppen, akkor én fizetek többet, ha a párom keres többet, akkor ő fizet többet. Egyikünk sem érzi eltartottnak magát. Nem is vagyunk azok.


Viszont minden pénz közös és úgy érezzük közösen dolgozunk meg minden fillérért. A házasság, amúgy is vagyonközösség. Szomorú, hogy olyan világban élünk, ahol már a dolgozó nőt is eltartottnak nézik :P

2011. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyit szeretnél kapni a mostani összeg helyett?
2011. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
az egész fizetését a kezembe adja, az első perctől fogva. ha nála maradna, ő 2 nap alatt elszórná, mert neki minden kell és mindenből a legdrágább...én pedig beosztom, hogy egész hónapra elég legyen.
2011. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért nincs egyes családokban egyforma hozzáférése mindkét félnek a pénzhez?

Ez az ennyit ad, meg annyit ad olyan szánalmas.

Nekünk egy helyen vagy a pénzünk, bármelyikünk kivehet onnan.

Szerintem ez hatalmas bizalmatlanság. Elvégre mindkettőnk közös érdeke, hogy minden szükséges meglegyen és minél több maradjon is.

Én abszolút támogatom az olyan nagycsaládosokat, ahol anyuka otthon marad és teljes jogon megérdemli, hogy hozzáférése legyen az anyagiakhoz. A házasság egyébként is vagyonközösség.

2011. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs ilyen,hogy "ad"! Közös kasszán vagyunk, amikor levesszük a fizut, meg a közös borítékba, onnan fizetünk számlát, mindent, meg onnan is veszünk el,ha kell valamire! Jó, annyit azért szoktunk mondani,hogy most kivettem egy 10-est erre meg arra, de mondjuk 3-4 ezer forintot nem jelentünk be! Pedig ő a dupláját keresi, mint én, mégsem volt soha probléma!
2011. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
:D Hát érdekesek vagytok.
2011. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy többet szeretnék kijövök ebböl csak érdeklödtem ki mennyit kap. éa lehet még kevesebbet is vennék ki ha hozzáférnék a fizujához, de én is ugy érzem ez igy bizalmatlanság velem szemben, merthogy házasok vagyunk.
2011. jan. 13. 11:14
 38/39 anonim ***** válasza:
Még az kéne, hogy így legyen!!!! A férjem pénzt ad ...nekem. Hát mi vagyok én? a felesége vagy a cicababája?
2011. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

21:47-esnek a 20:51-es vagyok többet dolgozom, mint a férjem napi 10 órát mellette járok egyetemre is egyszerűen ő többet keres MOST nem érzem magam kitartottnak mivel ez nem az. Szerintem nem vagy tisztában a szó jelentésével sem. Havi 400 ezerből persze, hogy elvagy és nem veszel semmit a férjednek mindig mindent magadra költesz és a váláson gondolkodsz akkor biztosan remekül működik a dolog.

Nálunk ez így alakult ki mindenünk KÖZÖS de nyilván te ennek a szónak a jelentésével sem lehetsz tisztában..

2011. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!