Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyi pénzt ad...

A férjetek mennyi pénzt ad nektek hetente/ havonta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Az apám adott havi apanázst. Most már a munkáltatóm ad.
2011. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Mivan????
2011. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%
Én spec magam keresem meg a pénzemet. Egy férfinak sem kell eltartania, mert az azt jelenti, hogy uralkodhat felettem.
2011. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

Mikor oda költöztem a páromhoz ott kellett hagynom a munkát a nagy távolság miatt, így ö tartott el másfél évig míg nem találtam ott munkát. Az elsö fél évben semmi bejövö pénzem nem volt akkor kaptam töle hetente pénzt, így nem kellett kérnem, tudtam belöle fére tennni. majd lett egy kisegítö reggeli munkám, amiböl annyi pénzt kaptam amennyit ö adott hetente, így többett nem adott, de ö fizetett mindent.


Most külön kasszán vagyunk, nem rég született babám de olyan sok félre tett pénzem lett hogy nincs szükségem az ö pénzére.

2011. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
oks de mennyit adott anno hetente?
2011. jan. 12. 20:06
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Az ő és az én keresetem is egy helyen van, mindenki annyit vesz ki, amennyire szüksége van. Nagyobb kiadásokat megbeszéljük.
2011. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
70%
Ja, ha mindent fizetett akkor biztos nehéz volt félretenni
2011. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

De fura kérdés...nem is értem, hogy pontosan mi is érdekel? Talán, hogy zsebpénzt kapok-e a férjemtől, holott nekem is van jövedelmem? Vagy hogy le kell-e adom a keresetem, amit majd ő hetente/havonta beoszt nekem?

Közös a pénzünk, közös az életünk, megbeszéljük a pénzügyi dolgokat, de szabadon költhetünk. És gondolom a legtöbben így vannak, mint mi.

2011. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad semennyit, közös kasszán vagyunk.
2011. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%

Közös kasszánk van. Én kezelem az anyagiakat,így nálam van a pénzünk,de nála is marad valamennyi,és persze én

is költök amíg a keret engedi. nagyobb kiadásokat megbeszélünk.

2011. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!