Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyi pénzt ad...

A férjetek mennyi pénzt ad nektek hetente/ havonta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
9%
annyit amennyit "kitudok sirni" :-))) de nem kell nagyon könyörögni :-DDD ... ált. több 10ezerre rúgnak csak az én "hülyeségeim" havonta... de ez csak az amit én magamra költök, a bevásárláshoz stb nem kell pénzt kérnem töle... ezekre is azért kérek mert ö kezeli számlákat... azzal én egyáltalán nem foglalkozom csak élek mint marci hevesen...
2011. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
84%
Közös kasszán vagyunk. Amit szeretnénk és meg tudjuk venni, azt megvesszük.
2011. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
77%

Jó a kérdés! :D

Semennyit, néha meglep egy kindertojással!

2011. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

20:10-es igazad van!

kérdezö, te mennyit kapsz havonta? hány évesek vagytok?

2011. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Készpénzben nem ad semmit, de havonta 60-70 ezret költ rám.
2011. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
a héten 40et adott azelött 20at. változó.ezért vagyok kiváncsi más mennyit kap
2011. jan. 12. 20:45
 27/39 anonim válasza:
10%
egyáltalán nem kitartott valaki attól, ha pénzt kap lehet ő 80at keres a férje meg 300 ezret akkor miért ne adhatna neki ha egyszer szereti és a felesége, hogy vegyen magának valamit!! nálunk volt úgy hogy én kerestem többet hát vettünk órát, napszemüveget a férjemnek, most ő keres többet ő fizette a télikabátomat, táskát szerettem volna azt is megvette nem kértem kinéztem másnap adott rá pénzt, megvehettem én is végülis a közösből vette ki csak hát a közösbe ő belerakott abban a hónapban 250 ezret én meg csak 100at. Akik itt fujjolnak azokat ha mondjuk elmennek a párjával vacsorázni akkor is felesbe fizetnek? vagy vissza hívja.
2011. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Írd már le a részleteket! Gyesen vagy? Vagy tanulsz, vagy munkanélküli, esetleg egyszerűen csak nem dolgozol?
2011. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
fösulira járok ö havi 250-300at kap
2011. jan. 12. 21:02
 30/39 anonim ***** válasza:

20:51! Ez volt a hét vicce, jót nevettem! :DDD Gyakorlatilag megfogalmaztad a kitartott nő definícióját, bárhogy csavarjátok is. Persze nem azt mondom, hogy az rossz dolog ha valakit eltart a párja, ezt mindenki döntse el a saját szájíze szerint, ehhez senkinek semmi köze.


A magam részéről a férjem egy fillért sem ad havonta. Nem azért mert nem szeret, pusztán nincs szükségem rá. Havi 400ezer nettót könnyen be tudok osztani, jut belőle mindenre, amire szeretnék. Talán az én verziómnak annyi előnye a férj megpumpolásához képest, hogy ha ne adj Isten tönkremegy a házasságom, akkor sem fogok éhenhalni vagy fog óriásit zuhanni az életszínvonalam.

2011. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!