Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyi pénzt ad...

A férjetek mennyi pénzt ad nektek hetente/ havonta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 19:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

A 20: 04-re hallgass, úgy kell csinálni. Lelejmolni egy férfit és úgy félretenni:DDD

Amúgy nem nem ad. Dolgozom. Ha ne adj úristen munkanélküli lennék biztos adna de erre még nem került sor.

2011. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
70%

Most sajnos nincs munkám, így nem keresek. Amíg kerestem, addig a Férjem azt mondta, az összes fizetésemet tartsam meg, szerinte egy férj dolga eltartani a családot. Most mindig kérdez, mennyit adjon ételre, ruhára, rezsire, többi hasznos dologra, én meg vásárolok, gondoskodom a háztartásról. Havonta 80 ezer szokott elmenni(a rezsi viszi a legtöbbet). Másra nem kell pénz, nem sminkelek, nem bulizunk, semmi külön dologra nem kértem még soha, és a fizetéseim is megvannak az utolsó fillérig, amire azt mondta, azt kezdek vele, amit akarok. Amit nem ad oda, azt ő is elteszi tartaléknak, nem költi el.

Szerintem kincset érő férjem van, de ez csak az én véleményem.

2011. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%
Mindketten dolgozunk ezért a közös kasszából költekezünk!
2011. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mennyit kapsz?
2011. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
86%
Már a kérdés sem tetszik, az oka meg végképp nem. egy férjnek nem az a szerepe, hogy zsebpénz adjon..én ezt élősködésnek hívom. Ha még kevesled is, akkor meg pofátlanságnak. Egy házasságban normális esetben senki senkit nem pénzel, hanem közösen finanszíroznak mindent. Természetesen előfordulhat, hogy az egyik munkanélküli, de akkor is úgy gondolom, hogy a másik kisegíti. De azt a segítséget megbecsülni kell, nem számolgatni...fúúj. A bejárónő kap heti pénzt..
2011. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem alap, hogy egy házasságban közös a kassza! Én ezt így láttam a nagyszüleimtől, a szüleimtől, és én is így gondolkodom.
2011. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
65%

Nem k..va vagyok, se nem bejárónő...

Közös kassza van, mindketten beletesszük a magunkét.

2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad,mert én is keresek, de a közös kiadások és bevásárlások osztódnak két felé és ha megszorulok ad annyit,amennyit kérek.
2011. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
71%
Négy gyerekünk van, (a második szülés alkalmával hármasikrek lettek), mellettük nem tudok még dolgozni, inkább vagyok otthon mint háztartásbeli és kapok én is költőpénzt a férjemtől. Nem érzem kitartottnak sem magam emiatt, mert igen is megdolgozok a háztartással, és mivel közös a kassza nekem is jár költőpénz, hogy ne kelljen mindig fillérről fillérre pontosan beszámolni, hogy mire lett elköltve. Havi 240 körülit kapok.
2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
54%
Az előbbi vagyok. Ha viszont fordított esetben a férjem maradt volna otthon a gyerekekkel (erről sok vita folyt), akkor én adtam volna neki költőpénzt.
2011. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!