Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy csak én...

Hogy van az, hogy csak én férjem nem főz, nem mosogat, nem takarít, nem neveli a gyereket?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon mindenkinek szuper férje van, csak nekem nem. Mit rontottam el?
2011. jan. 7. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy van szuper férjük.

Itt egyéjszakás kalandja sem volt senkinek és szexuális gondolataik sincsenek, ja be sem rúgnak, remekül néznek ki, és rettentő okosak.

Bár nekem lenne olyan férjem, mint neked :):)

2011. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
74%
Hogy hozzámentél...
2011. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy nem álltál a sarkadra.
2011. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
92%
kedves kérdező nem vagy egyedül. Az én férjem sem segít, vagy csak nagyon-nagyon ritkán. Sajnos van olyan, akiknek ilyen a neveltetésük és nem is igazán lehet rajta változtatni, csak a hobbi a fontos és utána a család.
2011. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván nem vagy egyedül a problémáddal, de a kapcsolódó kérdéseknél gondolom, szívesebben nyilatkoznak meg olyanok, akik jól jártak. Akinek baja van az adott dologgal, talán kevésbé szívesen "dicsekszik el" vele.

Úgy gondolom, ez max. részben lehet a Te hibád, és akkor is a kisebb részben (nem álltál a sarkadra stb. - de mondjuk akivel szemben nem lehet, azzal szemben nem lehet... ez nem csak a nőn múlik.)

2011. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
71%
enyém is olyan annyira akarta 4 gyereket meg a 160nmes lakást hogy hazajön és fekszik rá se bagozik semmire
2011. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
89%
igaz, nem vagyok férjnél, de a páromat úgy tudtam rászorítani arra, hogy érezze, munka van a ház körül, hogy nem főztem, hanem rendeltem, nem adtam neki tányért, hanem a mikróból a műanyagdobozt tettem elé, továbbá nem mostam csak magamra és nem porszívóztam. 3 nap elég volt a felismeréshez.. kérdezte, hogy mit csináltam házimunka helyett. én pedig válaszoltam, hogy "veled pihentem"... volt meglepetés..:D//mellesleg legtöbben ezekre a kérdésekre azt válaszolták, hogy csak egy bizonyos típusú házimunkát végez el a ffi...
2011. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Az összes ismerősöm elvált már, részben a fentiek miatt. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol elég sokan vagyunk, de még senkitől sem hallottam, hogy olyan szuper életük lenne, mint itt az interneten mindenkinek. Hallom a (telefon) beszélgetéseiket és általában mindenki panaszkodik, vagy ha elmegyünk egymáshoz, egyből érzékelni lehet szinte minden kapcsolatban a feszültséget.


De itt a gyk.hu-n, majdnem az összes válaszoló azt állítja, hogy az ő kapcsolata fenomenális.

2011. jan. 7. 22:53
 9/71 anonim ***** válasza:
40%
Mondom, sosem rúgnak be és nem volt egyéjszakás kalandjuk sem és a kapcsolatuk is csodálatos természetesen :)
2011. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
74%

Hàt az én kapcsolatom igenis nagyon jó, persze még fiatal de szerintem ez azért van mert a hibàkkal és veszekedésekkel együtt elfogadom és boldognak mondom magam.

Ha nagyobb gondok vannak azt persze kezelni kell..nem egyszerüen feladni és jàtszani az àlszent màrtírt

2011. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!